Kanada'ya Evlilik yolu ile göçmenlik

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen siyah24 »

Sayın Excellans. sabıka kaydını istiyorlar değil mi.? polis ofisinden istiyorlar ama Türkiye de Hükümet binasından alacağım sabıka kaydını daha sonra yeminli tercümanda onaylatıp noterde onaylattıktan sonra bana gelen mail ile birlikte posta yolu ile Konsolosluğa göndereceğim. izlediğim yol doğrumudur.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

siyah24 yazdı:Sayın Excellans. sabıka kaydını istiyorlar değil mi.? polis ofisinden istiyorlar ama Türkiye de Hükümet binasından alacağım sabıka kaydını daha sonra yeminli tercümanda onaylatıp noterde onaylattıktan sonra bana gelen mail ile birlikte posta yolu ile Konsolosluğa göndereceğim. izlediğim yol doğrumudur.
Sayın Siyah24 merhaba,
Evet, dogrudur.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen lalezar »

syn sıyah 24 sız turkıyede yasamıyormusunuz sanırım... basvurunuzu mu tr den yaptınız.... maıl sızın adresınızemı geldı sponsor olan esınızın adresıne mı... arsıv kayıtlı adlı sıcıl kaydı eklemıstık bız de belkı tekrardan ıstenırse dıye soruyorum.. tesekkurler
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn lalezar merhaba. ben Türkiye de yaşıyorum. başvurumuz Kanada dan yapıldı. mail bana ve eşime de gelmiş..
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Sayın Excellans 2 sorum daha olacak. sabıka kaydını yaklaşık 158 gün oldu alalı.. bu süre çok uzun olduğu için tekrar bu nedenden dolayı istedi Konsolosluk ben den.. benim dosyam da ki sürek nasıl bir durum gösteriyor.? adli kayıt gönderdikten sonra vize verme ihtimalleri nasıl görünüyor.? heyacan başladı ben de...
En son siyah24 tarafından Mart 14, 2013, 9:49 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
aycan20
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen aycan20 »

Sayın Siyah24 merhaba sizden sabıka kaydı istediklerini söylüyorsunuz. Daha önceki müracatınızdan kaç ay gibi bir süre geçti yani daha önceki sabıka kaydınızı çıkaralı ne kadar bir zaman olduda tekrardan istiyorlar.? onu merak ettim .
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

aycan20 merhaba. yaklaşık 158 gün önce aldım. yaklaşık 5,5 ay olmuş.. türkiye için de süresi 1 ay olduğunu biliyorum sabıka kaydının.
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

merhaba arkadaşlar... biraz heyacanlıyım. :) umarım en kısa zaman da olur evrakalarımız hepimizin. ... dün ben den istenilen evrakları bu sabah hazırladım ve gönderdim posta ile.. benden istenilen arşivli sabıka kaydı aldım.. komisyonda apostil yaptırdım. daha sonra ingilzice yeminli tercüman da çevirisini yaptırdım. daha sonra noter de onaylattım. umarım her şey yolunda gider.
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Zafer.ru »

Benim vize de bi çıksa da istanbula gitsem istanbulu özledim yemin ederim :) siz de tadını çıkarın vize bir ara çıkar nasılsa
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen serhan »

Zafer.ru kullanici adiniza bakarak Zafer Bey digecegim.

Siz gittiginiz de nereye yerleseceksiniz? size Azerbaycan hakkinda bir kac soru sormak istiyorum ama burayi bosuna mesgul etmek istemem. Acaba size ulasabilecegim bir email soyleyebilir misiniz?
kanada yasadigim 5. ulke, mutlu oldugum 5. ulke, ama gozum doymadi 6.yi bekliyorum
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Merhaba serhan bey,
Buyrun sorabilirsiniz tabiki. Istersenizburdan yazin isterseniz ozel mesaj atin.
Torontoya gidecegim bu arada.
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

ozel mesaj yazmaya caliyorum ama bulamadim nereden yollayacagi mi
kanada yasadigim 5. ulke, mutlu oldugum 5. ulke, ama gozum doymadi 6.yi bekliyorum
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

serhan yazdı:ozel mesaj yazmaya caliyorum ama bulamadim nereden yollayacagi mi
Sayın Serhan bey merhaba,

Forum üyelerinin yetkileri sınırlandırılmıştır, eğer sormak ve danışmak istedikleriniz şahsi değil ise sayın Zafer beyinde söylediği gibi buradan da konu başlığının fazla dışına çıkmadan paylaşabilirsiniz. Hayır, şahsi ve özel ise de bize destek@bizvekanada.com email adresinden ulaşınız kendisinin onayı ile size email bilgisini verelim.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen legras »

merhaba arkadaşlar . Benim bir sorum olacak.Ben Kanada'lı bir bayanla evliyim. eşimin sponsorluğunun onaylandığı hakkında 29 kasımda elimize mektup ulaştı bu süreçten sonra ne bir güncelleme nede bir yanıt alabildik onca attığımız maile rağmen.Mektubu benden 24 gün önce alan arkadaşım cuma günü vizesine kavuştu fakat ben hala 2. ödeme için mail bekliyorum.Dosyam Ankara'ya geleli 4 aydan fazla oldu. Bu nasıl iştir ? Sorun olduğunu mu gösterir ? Fikirleriniz neler ? Şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkür ederim
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Sayın Excellans selam,
Arkadaşlarımıza yardımcı olmak için biz de bildiklerimizi paylaşmamız lazım.Zira bilgi paylaştıkça değerli olup benim açımdan bir sorun teşkil etmez iletişime geçmek isterse yine yardımcı olabilirim.
Tabi bu arada benim de bir sorum olacak izninizle.Ben bu güvenlik soruşturmasını onlar istemeden göndersem olur mu yani tekrar herhangi bir gecikme olmaması açısından? Dosya numaramız vs. herşey mevcut ve bu bilgiyle göndersek de bir daha onlar isteyecek de ben göndereceğim de zaman kaybı olmaması açısından doğru olur mu?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Zafer.ru yazdı:Sayın Excellans selam,
Arkadaşlarımıza yardımcı olmak için biz de bildiklerimizi paylaşmamız lazım.Zira bilgi paylaştıkça değerli olup benim açımdan bir sorun teşkil etmez iletişime geçmek isterse yine yardımcı olabilirim.
Tabi bu arada benim de bir sorum olacak izninizle.Ben bu güvenlik soruşturmasını onlar istemeden göndersem olur mu yani tekrar herhangi bir gecikme olmaması açısından? Dosya numaramız vs. herşey mevcut ve bu bilgiyle göndersek de bir daha onlar isteyecek de ben göndereceğim de zaman kaybı olmaması açısından doğru olur mu?
Sayın Zafer bey merhaba,
Tabiki siz kendi açınızdan bunu doğru olarak düşünüyorsunuz, fakat her dosya kendi özelliğinde değerlendiriliyor. Yani X insandan istendi diye sizdende istenecek diye bir konu yoktur. Bu yüzden siz sizden istenmeyen bir belge - döküman ilettiğinizde bu ne yazıkki konsolosluk görevlileri tarafından hoş görülmeyecektir. Bekleyiniz, belki sizden istenmeyecektir isternirse hazır ediniz ve gönderiniz.

Paylaşım konusunda da tabiki tüm üyelerimiz bilgileri çercevesinde paylaşım yapabilirler, zaten bu formun kuruluş amacıda budur. Bizim sadece güvenlik ve kişilerin kendi özel bilgilerini saklama durumumuz yine sizleri farklı ve magdur durumlarda bırakmamak içindir. Her kişi kendisi isteği dahlinde tabiki iletişim bilgilerini paylaşmakta ayrıca serbest ve hürdür.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

legras yazdı:merhaba arkadaşlar . Benim bir sorum olacak.Ben Kanada'lı bir bayanla evliyim. eşimin sponsorluğunun onaylandığı hakkında 29 kasımda elimize mektup ulaştı bu süreçten sonra ne bir güncelleme nede bir yanıt alabildik onca attığımız maile rağmen.Mektubu benden 24 gün önce alan arkadaşım cuma günü vizesine kavuştu fakat ben hala 2. ödeme için mail bekliyorum.Dosyam Ankara'ya geleli 4 aydan fazla oldu. Bu nasıl iştir ? Sorun olduğunu mu gösterir ? Fikirleriniz neler ? Şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkür ederim
Sayın Legras merhaba,

Yukarıda bu konu hakkında bir açıklama yapmış idik sayın Lalezar hanıma, onu okuyunuz.
Saygılarımızla,

legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

sayın exelans teşekkür ederim.Burda okuduğum şeylerden sonra kafamı karıştıran birşeyi daha paylaşmak istiyorum.Biz Kasım 27 'de eşimin sponsorluğunun onaylandığına dair 1 adet mektup aldık ve mektupta dosyanın Ankara'ya gönderildiği ve Client ID Numaramız yazıyordu.Fakat burda okuduğum yorumlardan sonra dosya Ankara'da okunmaya başladığı an bir mektup daha alınıyormuş yada 1 mektup daha almış olmam gerek gibi bir izlenime kapıldım.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

legras yazdı:sayın exelans teşekkür ederim.Burda okuduğum şeylerden sonra kafamı karıştıran birşeyi daha paylaşmak istiyorum.Biz Kasım 27 'de eşimin sponsorluğunun onaylandığına dair 1 adet mektup aldık ve mektupta dosyanın Ankara'ya gönderildiği ve Client ID Numaramız yazıyordu.Fakat burda okuduğum yorumlardan sonra dosya Ankara'da okunmaya başladığı an bir mektup daha alınıyormuş yada 1 mektup daha almış olmam gerek gibi bir izlenime kapıldım.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim
Sayın Legras merhaba,
Evet, bu mektubu alabilirsiniz yada yine size e-mail yolu ilede bu bildirim yapılabilinir. Yani mutlaka elinize paper - kagıt gibi bir mektub gelecek diye bir durum söz konusu degildir. Ayrıca yine ECAS sistemimizden de dosyanızın sevk edildiğini, görebilme şansınız mümkündür. Tüm bunlara ragmen hala dosyanızın Ankara'ya ulaştıgına dair bir bilgi edinmediniz ise, Ankara konsloslugumuza durumunuzu bildiren bir e-mail ( Ingilizce yada Fansızca ) gönderebilir ve sorabilirsiniz.
Saygılarımızla,

serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

selam zafer bey,
ben bundan bir iki sene once azerbaycan'dayken bir arkadasim vardi, sizinle ayni isimde. sonrasinda koptuk, kontagimiz kesildi. sorum acaba siz insaat sektorunde miydiniz oradaykan? hangi yillar arasinda orada kaldiniz? (soruyu fazla kisisel bilgiye girmeden sorayim dedim)
legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

sayın exelans.cic adresinde görebildiğim sadece medical sonuçlarımın alındıgı yazıyor.Uzun amandır herhangi bir güncelleme yok ve dosyamın Ankara'ya ulaştığına dair yada işleme alındığına dair herhangi bir bildirim almadık. Ecas den bakabilirsiniz demişsiniz ama benim bildiğim sadece cic nin application statu bölümünden genel durumuna bakabildiğimiz hakkında bilgim var. ecas dediğiniz'i anlamadım? Teşekkürler.
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Merhaba serhan bey,
Evet insaat sektorundeyim badamdar dersem siz de eger evet derseniz o zaman ben de diyecegim evet sIz beni ben de sizi taniyorum yani ayni seylerden bahsediyoruz. Muhtemelen siz de benim tanidigim serhan bey olabilirsiniz o zaman da tesaduf diyecegim hakkaten :)
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

badamdar da bir askeri hastahane projemiz vardi, 2009-2010 yillarinda, ama zafer bey sehir merkezinde bir banka projesinde idi.
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

bu arada, soyle bir baktimda, forumun en aktif bolumu burasi, sayin exellans bunun sebebi nedir acaba?
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Serhan Bey, sanirim bahsi gecen ayni kisiler degiliz. Ben baska bir firmayla baska bir is uzerine calistim. Suan rusyadayim. Eger bu baslik altinda konu ile ilgili yardimim dokunacak ise seve seve. Zannedersem onun disindaki herhangi bir konuya sayin excellans da musade etmeyecektir. Saygilar :)
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb sayın sıyah24 bızım onlıne sayfamızda hala bır degısıklık yok.. sızın okunmaya baslama tarıhınız ustunden neredeyse 1 ay gectı arada sadece 3 gun olmasına ragmen hala bır degısıklık yok sayfada.... sayfayı guncelemedıklerınden mı acaba... bızım arsıvlı adlı sıcıl kaydımızda kasım ayında almıstık... sonumuz hayır olsun beklemekteyız bakalım...
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn sıyah24 bızım onlıne sayfamızda hala bır degısıklık yok sızınle aramızda 3 gun olmasına ragmen okunmaya basladıgına daır bılgı alamadık.. bıraz endıselıyım nedense sayın excellans yakında sonuclanır dıye yazmıstı ıcım rahatladı bıraz ama.. acaba sayfa guncellenmedıgı ıcınmı goremıyoruz.. bızde arsıvlı adlı sıcıl kaydını kasım ayında almıstık yenısını ısteyen bır ıletıde almadık.. hayırlısı ıle su surecten bır kurtulsaydık hepımız...
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Syn Lalezar merhaba... gerçekten beklemek zor. umarın senin de en kısa zaman da dosyanız hakkında bir şeyler duymak olsun.. ben daha önce sabıka kaydı vermiştim. ama arşivli değildi. sanırım buna istinaden istediler.. mutlaka sen de yakın zaman da bir şeyler duymak olacaklar.
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Zafer.ru yazdı:Serhan Bey, sanirim bahsi gecen ayni kisiler degiliz. Ben baska bir firmayla baska bir is uzerine calistim. Suan rusyadayim. Eger bu baslik altinda konu ile ilgili yardimim dokunacak ise seve seve. Zannedersem onun disindaki herhangi bir konuya sayin excellans da musade etmeyecektir. Saygilar :)
Zaten ben de o yuzden konuyu dikkatlice sormaya calistim. Yine de guzel bir tesaduf diyorum ayri islerde de olsa badamdar da calismis olmamiz. ben azerbaycan dan sonra kanadaya geldim. simdi esimin gelmesini bekliyorum. ikimize de hizli bir surec ve sabir diliyorum. kismet bu ya, belki geldikten sonra tanisiriz. saygilar
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Serhan bey torontoda misiniz simdi? Ne zaman basvurdunuz ve ne zamandir bekliyosunuz. Insallah geldigimde tanisiriz
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

ben su an montreal deyin esim geldikten sonra toronto yada ottawaya gecmeyi planliyorum. ilk basvurumuz kasim ayi basinda.
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

sayin aycan20 acaba siz de bir gelisme var mi?
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

sayin exellans bir sorum olacak, adli sicil belgelerini veriyoruz ama bunun disinda guvenlik sorusturmasi ne kadar sure alir bir kisi icin genelde. kisiyi interpolden mi yoksa yerel otoritelerle yazisarak mi sorguluyorlar, acaba bu konuda bir bilginiz var mi?
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Ben güvenlik soruşturmasını moskovadan yarım saatte baküden ise 20 günde aldım.Yani aslında ülkeden ülkeye ve kurallara göre değişiklik göstermekte.Bazı ülkede sıkıntı oluyor bazısında şipşak hallediyosun.Aaslında bir bakıma da tesadüf diyebiliriz serhan bey enteresan yani bamdamdardan torontoya :)
serhan
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

sayin zafer bey, benim sorum kanada makamlari tarafindan yapilan inceleme acisindandi. yani, ornegin azerbaycandan alinan adli sicil kaydini, kanada vise ofisinin degerlendirmesi ne kadar zaman aliyor ve nasil bir yol izleniyor acaba?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

serhan yazdı:sayin zafer bey, benim sorum kanada makamlari tarafindan yapilan inceleme acisindandi. yani, ornegin azerbaycandan alinan adli sicil kaydini, kanada vise ofisinin degerlendirmesi ne kadar zaman aliyor ve nasil bir yol izleniyor acaba?
Sayın Serhan bey merhaba,
Bu konu hakkında kalkıp, şu şekilde araştırılıyor dememiz ne yazıkki mümkün değildir. Bunu paylaştığımız zaten o güvenlik sorgulamasının yada prosedürün nasıl işlediğinin sizce bir anlamı kalabilir mi? Ayrıca, manidardırki başvuru adayı neden böyle bir şeyi merak etsin eğerki o konuda bir sorun yada sorunu yok ise. Zaman acısından da 1 ile 3 ay arasında değişmekte olan bir süreçte bu işlem gerçekleştirilmektedir.
Saygılarımızla,

lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn excellans sabrınızı tasıran sıte uyesı olmam ınsallah ama yıne bı sorum olacak... sayın sıyah24 ıle ankaraya sev edılıs tarıhlerı evraklarımızın 3 gun ara ıle kendısıne 30 gun once onlına sayfada okunmaya baslandıgı yazılmıs bızım onlıne sayfamızda her hangı bır degısıklık yok okunmaya baslandıgı yazmıyor yanı..endıse edılesı bır durummudur yoksa sayfanın sıklıkla guncellenmemesı olarak da dusunebılırmıyız... durumumuzu soran ıngılızce bır maıl yazmak ıstıyoruzda acele etmıs olmamak ıcın ay sonuna kadar beklemek ıstıyoruz...

son yazdıgım mesajda ocak ayında onaylanan sponsorlugumuzun yakında sonuclanabılecegını yazmıstınız ama mazur gorun sorumu affınıza sıgınarak yoneltıyorum....
tesekkurler..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

lalezar yazdı:syn excellans sabrınızı tasıran sıte uyesı olmam ınsallah ama yıne bı sorum olacak... sayın sıyah24 ıle ankaraya sev edılıs tarıhlerı evraklarımızın 3 gun ara ıle kendısıne 30 gun once onlına sayfada okunmaya baslandıgı yazılmıs bızım onlıne sayfamızda her hangı bır degısıklık yok okunmaya baslandıgı yazmıyor yanı..endıse edılesı bır durummudur yoksa sayfanın sıklıkla guncellenmemesı olarak da dusunebılırmıyız... durumumuzu soran ıngılızce bır maıl yazmak ıstıyoruzda acele etmıs olmamak ıcın ay sonuna kadar beklemek ıstıyoruz...

son yazdıgım mesajda ocak ayında onaylanan sponsorlugumuzun yakında sonuclanabılecegını yazmıstınız ama mazur gorun sorumu affınıza sıgınarak yoneltıyorum....
tesekkurler..
Sayın Lalezar24 merhaba;

Size 12 Mart 2013 tarihinde şu bildiriyi yazmışız
''Ocak dosyanız yakında sonuçlanacaktır biraz sabır ediniz.. Ayrıca, Konsolosluklarda tabiki dosyalar kendi işlem tarihlerine gore yapılandırılır ve işleme alınır, fakat burada şunu unutmayınki evlilik dosyaları yada herhangi vize yada göçmenlik başvuru dosyaları bir tek kişi elinde işleme alınmıyor. Yani örnek 4 vize görevlisi var diyelim bir x dosya işleme alınıyor işte bu bizden sonra başvurmustu ( Y dosyası) bizden once sonuclandı kısmı şundan kaynaklanıyor. Sizin dosyanızı işleme alan görevlinin kendi elindeki dosya yogunlugu. Yani 2 Numaralı vize görevlisi Y dosyasını aldıgında elinde fazla dosya yoksa Y dosyası X dosyasından tabiki teknik anlamda erken bitecektir. Lütfen, diger hurafe tarzı şeylere itibar etmeyiniz.''

Bugün itibari ile ayın 19'u ve yine bu bildiri ile beraber 16 - 17 Cumartesi / Pazar. Yani 5 günlük bir süreç içinde ve yine tekrar tekrar aynı konu üzerinde dönerek soru yöneltiyorsunuz. Sayın Lalezar hanım, bütün konsolosluk başvuru evrakları ( Vize - göçmenlik - vatandaşlık VS.) Hepsi kendi durumu ve zamanı ile yine kendisinin sorumlu olunduğu görevliler tarafından değerlendirir ve sonuçlandırılır. Ali'nin Ayşe'nin Veli'nin Hasan'ın işlemleri üzerinden - işlem süreçleri üzerinden - sonuçlanma durumu üzerinden kendi dosyanız hakkında bir yorum yada öngörüde bulunmanız ne yazıkki yanlıştır. Sadece şunu yapabilirsiniz minimum sonuclanma - maksimum sonuclanma zamanlarını tahmin etmek.

Bu yüzden bekleyiniz hayır bekleyemiyorum diyor isenizde tabiki konsoloslugumuza ulaşmak sizin en tabi hakkınızdır.
Saygılarımızla,

legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

sayın excelans benim kasımda sponsorluk onayı alan dosyamdan hala bi haber yok.mail atıp dosyamın güncel durumunu öğrenmek bir yana Ankara'ya ulaşıp ulaşmadığını bile bilmiyorum.Herhangi bir cevap vermiyorlar attığım maillere rağmen ne Ankara'ya ulaştığı geldi elime nede işleme girdiği artık ne yapacağımı şaşırdım.Ne yapmalıyım şimdi sizce ?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

legras yazdı:sayın excelans benim kasımda sponsorluk onayı alan dosyamdan hala bi haber yok.mail atıp dosyamın güncel durumunu öğrenmek bir yana Ankara'ya ulaşıp ulaşmadığını bile bilmiyorum.Herhangi bir cevap vermiyorlar attığım maillere rağmen ne Ankara'ya ulaştığı geldi elime nede işleme girdiği artık ne yapacağımı şaşırdım.Ne yapmalıyım şimdi sizce ?

Sayın Legras merhaba,
Konsolosluk e-maileriniz Ingilizce yada Fransızca olmaz ise cevap vermeyecektir, ayrıca cevaplarıda 1 hafta içinde maksimum 15 iş gününde ulaşacaktır. Bundan hariç size sponsor olan kişi dosya numarası ve digger bilgileri ile ECAS'tan dosyanızın durumunu görebilir.
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön