Kanada'ya Evlilik yolu ile göçmenlik

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Zafer.ru »

Legras tebrikler. Yeni yasaminda iyi sanslar ve mutluluklar dilerim. Er ya da gec bir sekilde cozuluyor illaki. Sabreden dervis misali :) tekrardan tebrik ederim artik darisi basimiza bekliyoruz bakalim biz de
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen siyah24 »

Merhaba arkadaşlar. benim de vizem dün sabah elime ulaştı. dün çok yoğunluktan dolayı internete giriş yapamadım... yarın sabah için biletimi aldım. yolculuk başlıyor. bu site başta Sayın Excellans ve ekibine çok teşekkür ederim. arkadaşlar sizlere çok teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştınız. umarım bekleyen bütün arkadaşlar en kısa zaman da işlemleri olur. buraya girip tekrar bildiğim işleri paylaşmak olacaktır.. herşey için çok teşekkür ederim..
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Hayırlı uğurlu olsun siyah24 size de yeni yaşamınızda başarılar dilerim. İnşallah herşey herkesin istediği gibi ilerler olur. En kısa zamanda alışırsınız inşallah yeni yaşamınıza. Tebrikler tekrardan 2 arkadaşımıza da :)
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen siyah24 »

çok teşekkür ederim Zafer.. Allah hepinizin gönlüne göre versin. umarım en kısa sürede işlemleriniz biter.
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Teşekkür ederim. Bizimde 12 martta ankaraya gitti dosya bekliyoruz bakalım bi ses seda çıkmasını
legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen legras »

ben bu cpr'ın üzerindeki NOT VALİD FOR TRAVEL yazısının anlamını ve amacını çözemedim arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
traumasurgeon
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen traumasurgeon »

Diyor ki eğer Kanada'ya benmle giriş yaparsanız PR kartınızı alıncaya kadar bekleyin. Bana güvenip(COPR'a) tekrar giriş çıkış yapmayın PR krtı olmadan. Ha eğer otoyolu kullanıp US ye girerseniz sorun yok. Ama havayolu le tekrar Kanadaya girmek isterseniz COPR yeterli değildir.
legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

traumasurgeon yazdı:Diyor ki eğer Kanada'ya benmle giriş yaparsanız PR kartınızı alıncaya kadar bekleyin. Bana güvenip(COPR'a) tekrar giriş çıkış yapmayın PR krtı olmadan. Ha eğer otoyolu kullanıp US ye girerseniz sorun yok. Ama havayolu le tekrar Kanadaya girmek isterseniz COPR yeterli değildir.
açıklama için teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

legras yazdı:
traumasurgeon yazdı:Diyor ki eğer Kanada'ya benmle giriş yaparsanız PR kartınızı alıncaya kadar bekleyin. Bana güvenip(COPR'a) tekrar giriş çıkış yapmayın PR krtı olmadan. Ha eğer otoyolu kullanıp US ye girerseniz sorun yok. Ama havayolu le tekrar Kanadaya girmek isterseniz COPR yeterli değildir.
Sayın Legras, konuyu doğru şekilde bilgilendirelim!!

'' NOT VALID FOR TRAVEL '' Yani deniliyorki, sadece COPR belgesi ile ülkeye giriş - çıkış - seyahat yapamazsınız! Yanınızda Pasaportunuz ve pasaportunuz içindede giriş vize sticker olmalıdır!
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Excellans yazdı:
legras yazdı:
Sayın Legras, konuyu doğru şekilde bilgilendirelim!!

'' NOT VALID FOR TRAVEL '' Yani deniliyorki, sadece COPR belgesi ile ülkeye giriş - çıkış - seyahat yapamazsınız! Yanınızda Pasaportunuz ve pasaportunuz içindede giriş vize sticker olmalıdır!
[/quo

teşekkürler açıklamalar için excellans
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Excellans merhaba,

Konsoloslukla ilgili son durumlardan haberiniz var mi? Yani suanda dosyalar normal akisinda mi ilerliyor merak ediyorum.
Sitede bi grev gibi birşeyden bahsetmişler bunun durumu nedir üstad? Anlaşılan bizim dosyalar birkaç ay daha ileriye atacak öyle görünüyor
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen lalezar »

ARKADAŞLAR MRB.. GECEN PERŞEMBE MAILIM GELDI PAZARTESI GITTIM ANKARAYA ELDEN ALDIM VIZEMI COK SUKUR..
SALI GUNU GIDIYORUM HEPIMIZIN GOZU AYDIN OLSUN... INSALLAH DIGER BEKLEYEN ARKADASLARINDA EN KISA ZAMANDA OLUR... HERKESE SELAMLAR..
dgs34
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen dgs34 »

......
En son dgs34 tarafından Haziran 25, 2013, 8:41 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ALAYONT
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen ALAYONT »

Sayın excellans merhaba..
Bi sorum olacaktı size.Dosyamdan hala haber yok mayıs 27 gibi haber alırız dıye düşünmüştük ama bi sonuç yok.Öğrenmek istediğim su.Bildiğim kadarıyla Kanada Konsolosluğu askerlik yapmıs olmak gibi bir sart istemiyordu.Ama agustos ayında benim askerlik tecilim bitmiş olacak yani agustos döneminde benım normalde askere gıtmem gerekli.Su an konsoloslukta dosyamın olması bu duruma etki edermi yoksa agustosa kadar vizem gelmezse askere gidicek mıyım kararsız kaldım bu durumda bilgi verirseniz ona göre eşimle planlama yapıcam tesekkür ederim simdiden iyi günler..
Birde konsolosluktaki yogunluk hala devam ediyor mu arkadasların dosyaları yavas yavas bitmeye basladı biraz ümitlendik ama su günlkerde cıkar diye bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim iyi günler..
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Valla suanda bi grev var konsolosluklarda. Ama suanda isleyis nasil neye oncelik veriyorlar bilmiyorum. Ama suan can tehlikesi olup basvuranlarinki oncelik diye yaziyor. Her neyse ama bu donemde gerek turkiyedeki ve gerek komsu ulkelerdeki bu karisikliklardan dolayi etkileniyoruz. Hayirlisi bakalim umarim cozerler kisa zamanda. Excellans da yogundur diye dusunuyorum kolay gelsin onlarinda isleri Zor
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Legras merhaba bir sorum var izninizle. İn process olduktan ne kadar sonra sonuçlandı 1.5 ay mı? Size telefonla mı ulaştılar yoksa mail mi attılar ne şekilde ulaşıyorlar bana da bilgi verebilirseniz sevinirim.
Serhan Bey sizde de mi bir gelişme yok ne durumdasınız?
Vizesini alanlar ne yaptılar gitti mi herkes şimdi ses soluk çıkmaz oldu kimseden :)
LovePink
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen LovePink »

Ve sonunda email geldi esimin pasaportunu istediler vize icin cok mutluyum hemen paylasmak istedim :) toplamda 170 gun oldu ve Ankarada 68 gundur islemdeydi ve cok sukur artik bitti bu iskence. Darisi bekleyenlerin basina :) cok mutluyummmmm
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Hayırlı olsun öncelikle :) bu arada birşey sorucam in process oluyor ya dosya on-line'da ondan sonraki süreç ne kadar ve ne şekilde ulaştılar size
LovePink
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sagolun zafer bey :) in process olduktan tam 68 gun sonra email attilar ve bana email attilar esime degil.
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Anladım ve tekrardan hayırlı olsun sevindim adınıza :) geçen hafta in process oldu benim dosya da şimdi bekliyorum artık heralde 1-2 ay içerisinde de sonuçlanır inşallah tabi :)
brunette
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen brunette »

sorum lovepink'e; size nasil email attilar? hatirladigima gore kendi emailerimizi formlara yazmiyoruz, sadece ev adresi felan yazmistim, email gondermeleri icin ne yaptinizi merak ediyorum :)

zafer; benimde gecen hafta (12sinde) in process'e girdi, inshallah en kisa surede cevap aliriz (AMINNNN)
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Brunette valla su grev halindeyken bile in process olduguna sukretmek lazim. Muhtemelen temmuz ortalarina dogru bi hareket olur belki
brunette
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Bende Temmuz ortasında diye dua ediyorum, Allah yardımcımız olsun, bu arada benim avukatım var bu basvurulara yardim ediyordu ve ona grevi sordum, dediğinde gore Ankara'daki konsolos bu grevden etkilenmiyormuş katılmıyorlarmis, ama su gezi park olayını dıyorsanız bilmiyorum etkisi Varmi, sizin bildiginiz bise varsa paylaşın lütfen. Sizin başvuru tarihleri ne zamandi? Kabul felan?
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Ben şubatın 12 sinde gönderdim 14 ünde ellerine geçti martın 12 sinde sponsorluk kabul edildi, sonra nisanın 15 inde medikal raporlar ulaştı haziranın 12inde de in process oldu. Bizim de tanıdık avukatımız var onun da dediği aynı şey etkilendiği sanmıyorum dedi ve ondan 2 gün sonra da in process oldu. Şuan normal ilerliyor bakalım. Sizinkisinin tarihler nasıl?
brunette
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Şubat 27 ellerine geçti, Nisan 8 kabulüm geldi, Haziran 12de in process oldu :)
Boyle ilerlemesi iyidir inshallah, en kısa sürede çıksın istiyorum. Esınız nereye inecek canada'da ? Veya sizmi desem :$
brunette
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Zafer bey bugun bana 40 gun icinde rprf parasını ödeyin die bir mektup geldi :) inshallah sizede gelmiştir !
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Anladigim kadariyla bizim dosyalara ayni memur bakiyor :) zaten tarihlerimiz de ayni. Evet benden de istediler. Fakat benim durum biraz degisik ben azerbaycan ve rusya iin guvenlik sorusturmalarrini da gondericem. Azerbaycandan aldim da rusya kaldi simdi onu halletmem lazim. Onun disinda eksik birsey kalmamis attiari maile gore. Hadi hayirlisi sona yaklasyik artik :)
Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Asliemre »

Arkadaslar selam,

Dosyamizi kanada konsolosluguna gonderdikten sonra sponsorluk kabul edildigindemi ilk haber aliyoruz? Ondan once hicbi haber almiyoruz dimi??

Tsk
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

İlk olarak mississuaga ofis teslim aldığında on-line siteye yazıyorlar atıyorum bugün gönderdiniz 2 gün sonra ellerinde olduğunda online sitede yazıyorlar şu şu tarihinde başvuru evrakları alınmıştır diye. Sonraki süreçte sponsorluğun kabul edilip edilmediğine dair mektup gönderiyorlar ve on-line siteye işliyorlar.
Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Zafer slm,

tsk ederim. ama bizim gideli baya oldu hala çıkmıyor... hangi siteden bakıyoruz acaba grevden dolayımıdır...
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

https://services3.cic.gc.ca/ecas/authenticate.do?app=
Bu linkten sponsorinuza ait bilgileri girerek kontrol edebiliyorsunuz. Ama grev de geciktiriyor olabilir dediginiz gibi. Ne zaman gonderdiniz dosyanizi kargoyla? 1 haftadan fazla olduysa uzerine dusun derim ben nacizane.
Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Selam,

Ayin 5nde ulasti.. Pazartesi aricaz sanirim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Asliemre yazdı:Selam,

Ayin 5nde ulasti.. Pazartesi aricaz sanirim
Sayın Aslıemre merhaba,
Yanlış bir anlaşılmayı düzeltmek ve durumunuzu netleştirmek amacı ile, '' Dosyamız Kanada konsolosluğuna gönderilten sonra sponsorluk onaylandıktan sonra mı ilk haberi alıyoruz ''' Öncelikle sanırım sizin sorunuz, daha sponsorluk dosyanızın yeni gönderildiği ( Mississauga Ofisimize) ve bu konuda gelecek olumlu yada olumlu haberi soruyorsunuz? Eğer bu konuda hem fikir isek göçmenlik sponsorluk başvurunuz Mississauga ofisimize intikal edip sonuclanmadan herhangi bir siteden görme ve bakma durumunuz yoktur. Hayır, siz sponsorlugunuz Kabul edildi ve dosyanız ANKARA - Turkiye konsoloslugumuza sevk edildi gibi bir durumda iseniz, sayın Zafer beyin verdiği linkimizden size sponsor olan kişinin bilgileri + ona bildirilen dosya numarası ile dosyanızı takip edebilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
LovePink
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Herkese kanadadan selamlar, dun esimle beraber geldik edmonton'a sonunda bitti vize sıkıntısı. Biletlerimiz yanmadı tam zamanımda çıktı çok şükür rabbime. Darısı sizlerin basina inşallah :)
mertus
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen mertus »

Hosgeldin edmontona bende edmontonda yasıyorum ins beğenirsin edmontonu lovepink hayırlı olsun
Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Excellence Selamlar,

bizim sponsorluk basvurumuz sonuçlanmış, sitede şu şekilde yazıyor 'We sent you a letter on July 5, 2013 about the decision on your application. Please consider delays in mail delivery before contacting us. '

ancak ortada hala mektup yok ve biz sonucu ogrenemedik, medical results ında alındıgını belirtmiyor, biz nisan ayının 3. haftasında testleri yaptırmıştık Ankarada.

ne düşünüyorsunuz? süreç normal mi?

tsk
brunette
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

MERHABALAR !!!
BUGUN BEN BU EMAIL'E UYANDIM, BIRILERI BANA IZAH EDERSE BUNUN NE DEMEK OLDUGUNU COK SEVINIRIM !!

Request for Submission of Passports

Date: 16 July 2013

File: XXXXXXXXXXX (XXX)

Dear Mr. XXX,

Your application for permanent residence in Canada has reached the final stage of processing and we need your passport and the documents listed below in order to make a final decision.

Please read carefully all information and instructions set out below and complete the steps accordingly.

Documents to submit:

1. Original valid passport for yourself and each accompanying dependent:

· Each person, including minor children, must have their own passport (this does not apply for citizens of Azerbaijan), and there must be at least two blank pages in each passport

· Ordinary passports are the only type of passport into which a permanent resident visa may be inserted. Diplomatic, official, and other special passports are not acceptable

· Any passport changes after the visas are issued will result in a Replacement of an Immigration Document charge of CAD$30 for each visa that needs to be re-issued.

2. Two (2) recent photographs for yourself and each accompanying dependent:

· The photos must be 35 mm x 45 mm, and must have a white background. Exact photo specifications are available at: http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/g ... _tempA.pdf

· The name of each applicant must be written on the back of one (1) picture

3. Please complete the information requested on the Passport Submission Form below.
Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Brunette selamlar,

Pasaportunu istiyorlar vize vermek icin, ve vize icin istenilen formatta fotograf!

Tebrikler!! Darisi basima=)
ALAYONT
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen ALAYONT »

Sayın brunette merhaba öncelikle tebrikler size gelen maili vize vermek için yoollamışlar pasaport istiyorlarr..:)size bi sorum olacaktı daha önceki mesajlarınızda benim dosya şu tarihte in process oldu demiştiniz acaba bu durumu hangi siteden bakıyoruz yazabilirmisiniz .. biz bircok siteden bakıyoruz ama hiç in process yazısını göremedim..iki kez Ankaraya gidip geldım ama bi sonuç alamadık grev var diyorlar başka birşey dedikleri yok şubatın 27 sinde sponsorluk kabul edilmişti yani ankaraya gönderdikleri tarih..
Cevap verirsniz sevinirim tekrardan tebrikler hayırlı olsun saygılar..
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Hayırlı olsun brunette gözün aydın :) sen alıyosun vizeyi ama benimki 1 ay daha attı malum eksikler vardı ben de dün tamamlayıp gönderdim yani muhtemelen 1 ay falan daha bekleyeceğim.
ALAYONT
https://services3.cic.gc.ca/ecas/authenticate.do?app=
burdan bakabilirsiniz.

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön