Kanada'ya Evlilik yolu ile göçmenlik

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
LovePink
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen LovePink »

lalezar yazdı:syn lovepınk tebrıkler gozunuz aydın olsun ınslalh hepımıze umıt olur.. sızın sponsorluk onayınız ne zamandı acaba.. bızım 10 ocak ta onaylanmıstı ve sayfamızda helen bır degısıklık yok.. bırde daha once arsıvlı adlı sıcıl kaydı gondermısmıydınız yenısını mı ıstıyorlar yoksakı oncekı gonderdıgını arsıvlı deılmıydı...
Sponsorluk onay tarihimiz 22 olcak,2013 daha once gpnderdigimiz arsivli degilmis esim adliyeye gitmis arsivli sicil kaydi almaya zaten butun sicil kayitlari arsivli demisler bisi anlamadim ben, bilen varmi? Birde calisan memur apostille'li sabika kaydindan bahsetmis, Ankara maile cevap vermis Dokuman turkce olurmus cevrilmsine luzum yokmus.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

LovePink yazdı:
lalezar yazdı:syn lovepınk tebrıkler gozunuz aydın olsun ınslalh hepımıze umıt olur.. sızın sponsorluk onayınız ne zamandı acaba.. bızım 10 ocak ta onaylanmıstı ve sayfamızda helen bır degısıklık yok.. bırde daha once arsıvlı adlı sıcıl kaydı gondermısmıydınız yenısını mı ıstıyorlar yoksakı oncekı gonderdıgını arsıvlı deılmıydı...
Sponsorluk onay tarihimiz 22 olcak,2013 daha once gpnderdigimiz arsivli degilmis esim adliyeye gitmis arsivli sicil kaydi almaya zaten butun sicil kayitlari arsivli demisler bisi anlamadim ben, bilen varmi?
Sayın LovePink merhaba,
Eşinizin alacagı belge mutlaka ARŞİV KAYITLI ADLİ SİCİL KAYDI olmalıdır. Yani, aldıgı zaman bu belgede;

Alt kısımda: Kisinin sicil kaydı yoktur / vardır ve Kişinin Arşiv kaydı yoktur / vardır gibi iki adet satırdan oluşan belgeyi temin edip adliye - savcılık - vs. Konsoloslugumuza ibraz edecektir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen lalezar »

mrb.. syn excellansın bahsettgı gıbı adlıyeden arsıvlı adlı sıcıl kaydı almıstık bız aynen tarıf ettıgı gıbı adlı sıcıl kaydı yoktur arsıv kaydıda yoktur seklınde yazılıydı... gelısmeler olması sevındırıcı... bızımde 10 0cak sponsorluk tarıhımız ama bakalım belkı yakın zamanda bızımde bır gelısme olur ınslalah daha ne onlıne sayfamızda bır degısıklık var nede herhangı bır maıl almadık ıyıce stres oldum... syn excellan bıraz daha sabır edınız yazmıstı baska caremız yok sabretmekten baska zaten...
tekrardan tebrık ederım olusan gelısme ıcın ınslalh en kısa zamanda alırız vızeyı hepımız....
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb syn excellans dosylarla alakalı kıyaslama yapmamamızı soylemıstınız ama.... basvurularımız yakın tarıhlı olan ıkı arkdasın ıslemlerınde bazı gelısmeler oluyor sponsorluk onayı 7 ocak olan ve 22 ocak olan sıyah24 ve lovepınk ın onlıne sayfasında da durum degısımı oldugunu soyluyorlar eksık evrak ıstendı vs bızım de sponsorluk onayımız 10 ocak olmasına ragmen onlıne sayfamızda hıcbır durum degısıklıgı yok.. ıyıce endıselenmeye basladım bu durumu bızım dosyamıza bakan gorevlının ıs yogunlugu daha fazla olma ıhtımalıne mı bulmalıyım acaba...
gercekten daha oncede ızahat yaptnız ama 22 ocak onaylı dosyalara gecılınce endıselenmeye basladım sadece.... 3 hazırana kadar turkıyede bulunma durumum var o zamana kadar bır gelısme olurmu acaba.. sımdıden teskkurler..
LovePink
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Cok tesekkurler excellans ve lalezar. Bu arada lalezar hanim bizim dosya isleme girdikten 3 gun sonra ecas'te in process oldu yani su an bakiyor olabilirler dosyaniza ama update yapmamis olabilirler yada bir kac gun sonra sayfanizda degisiklik olabilir, bazi kisilerin ki ecas'te hic in process olmuyor ama isleme alinmis olabiliyor.
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn sıyah24 syn love pink herhangı bır gelısme varmı... sabır sabır sabır baska hıc bır sey yok... vızesını alan arkdasım 1 mayısta ucuyor.... belkı moral olur dıye paylasmak ıstedım... dua edelım bırbırımız ıcın sabırlarımız tukendı neredeyse.. onlıne sayfamızda halaaa bır gelısme yok... 7 ocak dosysı okunmaya baslandı 22 ocak bıle baslandı bızım dosyada halaaa bır gelısme yok...sozun bıttgı yer zaman durdu heralde...
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen siyah24 »

Sayın lalezar hm. Günaydın..... benim dosyam da henüz bir haber yok. umarım en kısa zaman da olur diye düşünüyorum. beklemek gerçekten çok zor.. Allah hepimize sabır versin.. Bir gelişme olursa aynı gün paylaşmak olacaktır. Belki de senin dosyan okunmaya başlandı ama bilgi verilmedi.. Moralini yüksek tutunuz. Sizin için süpriz olabilir... Ben de gelecek hafta yeni bir haber duymak için umutluyum inşallah olur...
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

ınsallah... ıyı temennılerınıze katılmamak mumkun deıl...syn excellansın yorumlarına gore yakın zamanda gelısme olur umıdı ıle sabırla beklıyoruz...
legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen legras »

arkadaşlar benim dosya e cas ta in process durumuna geçmiş bulunmakta 18 nisanda başlandı diye yazmışlar. tam olarak ne zaman biter bilmiyorum ama gelişmeden sizleri haberdar etmek istedim ... umarım sizlerin dosyalarıda yakında gelişlemerle sonuca yaklaşır.
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn lergas hayırlı olsun ınsallah kısa zamanda sonuclanır..sponsorluk onayınız ne zamandı acaba.. bızım 10 ocak ve sayfamızda hala herhangı bır gelısme yok malesef... ecas dedıgınız sayfa onlıne servıs sanırım yoksakı yanlıs yerden mı kontrol edıyorum dıye dusunmeye basladım.. client ID number den bakılan sayfa sızlerınde baktıgınız yer deılmı..
legras
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen legras »

evet client ıd number la bakılan yer dogrudur.bızım sponsorluk onayı 27 kasım tarıhındeydı lalezar
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

tesekkurler cevabınız ıcın.. sabırla beklemekteyız bu donemdekı basvurular gercekten cok yavas ılerlıyor gıbı.. ama bırazda karısık ılerlıyor syn sıyah 24 sponsorluk onayı 7 ocak bızım 10 ocak sızın kasım nasıl bır sıralama aklım almıyor.. bızım daha hıc bır gelısme yok eksık evrakımız yok dıye dusunuoruz ama ucretınde tamamını yatırmıstı esım bakalım beklemeye devam baska care yok zaten...ınsllah en kısa zamanda kurtuluruz bu cıleden.. syn excellans gocmenlık basvuruları baslayacagı ıcın evlılık sponsorlukları hızlanabılır demıstı ama umıt ıcınde beklemeyedeyız..herkese allah yardım etsın..
can-ada
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen can-ada »

Sayın Excellans,

Forumda hemen her sayfayı okudum fakat conjual partner başvuru şekli hakkında bilgi bulamadım. Başvuru koşulları hakkında bilgi almam mümkünmüdür.

Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

can-ada yazdı:Sayın Excellans,

Forumda hemen her sayfayı okudum fakat conjual partner başvuru şekli hakkında bilgi bulamadım. Başvuru koşulları hakkında bilgi almam mümkünmüdür.

Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
Sayın Can - ada merhaba,
Conjugal Partners klasmanında; başvuru adayları resmi olarak minimum 1 yıl ve üstü beraber yaşadıklarını ispat etmek zorunda ve yine neden evlenmediklerini de ibraz etmek zorundadırlar. ( Ortak ev, ortak finansallar vs vs)
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
can-ada
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Teşekkür ederim cevabınız için. Benim müstakbel eşim eski eşiyle kanadada boşanmıştı fakat tcde tanıtılması için eski eşi son anda maddi şartlar sürerek vekalet vermemektedir. Bu yüzden tcde tek taraflı başvuru 1 yıl süresini bulmaktadır. Bana sponsorluk başvurusunda bulundu. conjugal partner olarak. Kanada göçmenlik ofisi bunu onayladı ve ankaraya evraklarımı gönderdi. Konsolosluktan iki kere arandım. Ve siz bu kategoriye uymuyorsunuz ve neden evlenip başvurmuyorsunuz diye soruyla karşılaşıyorum. Sizce bu soru normalmi ve kanadanın onayladığı başvuru şekli için hayır uymuyor demeleri olabilir birşeymi.
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

arkadaslar 1 hafta daha gectı yıne hıc kımsede bır yenılık yok..sayfada derın bır sessızlık var.. sabırlarımız tukendı sankı allah hepımızı en kısa zamanda bu cıleden kurtarsın.... onlıne sayfamızda da halen bır degısıklık yok cıldırmamak elde deıl... ınsallah bu yenı haftada olur bır gelısme herkese bolll sabırlar.....
aycan20
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen aycan20 »

Sayın Exelans size tekrar sorum olacak ; benim dosyam sponsorluk onayından sonra 1 Kasımda Ankaraya ulaştı Ve medical sonuçlarında alındığı görünüyor ama o zamndan bu zamana ne bir haber ne bir e mail hiçbir ses yok bu kadar geç kalması normalmidir sayın Excelans bekleye bekleye sabır taşı olduk vallahi Soruma cvp verirseniz bizleri çok sevindiriceksiniz şimdiden teşekkürler..
En son aycan20 tarafından Mayıs 3, 2013, 8:54 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

can-ada yazdı:Teşekkür ederim cevabınız için. Benim müstakbel eşim eski eşiyle kanadada boşanmıştı fakat tcde tanıtılması için eski eşi son anda maddi şartlar sürerek vekalet vermemektedir. Bu yüzden tcde tek taraflı başvuru 1 yıl süresini bulmaktadır. Bana sponsorluk başvurusunda bulundu. conjugal partner olarak. Kanada göçmenlik ofisi bunu onayladı ve ankaraya evraklarımı gönderdi. Konsolosluktan iki kere arandım. Ve siz bu kategoriye uymuyorsunuz ve neden evlenip başvurmuyorsunuz diye soruyla karşılaşıyorum. Sizce bu soru normalmi ve kanadanın onayladığı başvuru şekli için hayır uymuyor demeleri olabilir birşeymi.
Sayın Can - ada merhaba,
Tabiki konsolosluk görevlilerimizin dosyanız ve durumunuz hakkında bu kararı verme yetkisi vardır! Conjugal Partner - başvurularının en önemli kıstası (beraber yaşamışlık yanında) madem yaşanıyorsa neden evlenilmiyor sorusunun karşılığını sağlam olarak ispatlamak ve sunmaktır. Konsoloslugumuzunda sizin dosyada ki görüşü bu şekildedir, yani eşiniz eski eşinden neden boşanamıyor - boşanmıyor - siz neden evlenmiyor yada evlenemiyorsunuz bunları sabitler halinde sunmalısınız. Aksi takdirde başvurunuzun red edilme yetkisi Ankara konsoloslugumuzun görev alanı içindedir.
Saygılarımızla,

can-ada
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Tekrar aciklamaniz icin tesekkur ederiz.

Tabiki kabul veya red konsolosluk calisanlarinin insifiyatinde. Her ne
Kadar kanada ve tc arasindaki burokratik bir bariyer olmasa da mustakbel
Esimin eski esinin sadece kendi maddi isteklerini santaj olarak kullanmasinin bize maliyeti
Tek tarafli tanima ve tenfiz davasi icin bir yil surmesi demek. Bu da insan hayati icin uzun bir surec.
Dosyamizi red etmiyorlar. Ama olumluda cevap vermiyorlar. Iki kere irtibata gectiler. Kanada gocmenlik avukatimizda sartlarin uygunluguyla ilgili yazi gonderdi.Tecrubelerinize dayanarak nasil bir sonuc ongorursunuz.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

can-ada yazdı:Tekrar aciklamaniz icin tesekkur ederiz.

Tabiki kabul veya red konsolosluk calisanlarinin insifiyatinde. Her ne
Kadar kanada ve tc arasindaki burokratik bir bariyer olmasa da mustakbel
Esimin eski esinin sadece kendi maddi isteklerini santaj olarak kullanmasinin bize maliyeti
Tek tarafli tanima ve tenfiz davasi icin bir yil surmesi demek. Bu da insan hayati icin uzun bir surec.
Dosyamizi red etmiyorlar. Ama olumluda cevap vermiyorlar. Iki kere irtibata gectiler. Kanada gocmenlik avukatimizda sartlarin uygunluguyla ilgili yazi gonderdi.Tecrubelerinize dayanarak nasil bir sonuc ongorursunuz.
Sayın Can -ada,
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi avukatınız bu tür konularda deneyimli ise gerekli yapacagı şey bu iki çiftin beraber yaşadıklarını ve yine digger eşin - ailelerin vs haberdar olduğunu fakat digger eşin maddi suistimal peşinde bulunup boşanma taraftarı vs olmadıgını belgeler ile ! destekleyerek sunması gerekmektedir. Konsolosluk görevlimizde bunlar üstünden değerlendirmesini yapıp nihayi sonucu bildirecektir. Bakınız, size geri dönmelerinin sebebi sizden daha inandırıcı bilgi ve evrak istemeleridir. Yoksa verir refuse kararı ve bununla oyalanmaz.
Saygılarımızla,

can-ada
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Tekrar tesekkur ederim, iyi calismalar
Dilerim.
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn excellans mrb yıne ben..esım konsolosluga 2 tane maıl gonderdı ama ıkısınede otomatık cevap gelmıs onlıne sayfamızda da halen bır degısıklık yok.. acaba yanlıs adrestenmı gonderdık maılı dıye endıselenıyorum hangı adrese gondermemız gerekıyor yazabılırmısınız.. tesekkurler..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

lalezar yazdı:syn excellans mrb yıne ben..esım konsolosluga 2 tane maıl gonderdı ama ıkısınede otomatık cevap gelmıs onlıne sayfamızda da halen bır degısıklık yok.. acaba yanlıs adrestenmı gonderdık maılı dıye endıselenıyorum hangı adrese gondermemız gerekıyor yazabılırmısınız.. tesekkurler..
Sayın Lalezar merhaba,
Hayır doğru adrese göndermişki kendisine Otomatik cevap ( Mesajınız alınmıştır....28 iş gunu içinde vs vs) ulaşmıştır. Yani emailleriniz, konsoloslugumuza ulaşmıştır.
Saygılarımızla,

Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Asliemre »

Arkadaslar selamlar, Ben daha yeni evlendim esim kanada vatandasi, basvuru icin tum formlari ve belgeleri hazirladik esim kanadaya dondu. Ancak son anda bi detaya takildk, 2008-2009 yillarinda amerikada kalmistim ve sanirim bunun icin amerikadanda sicil kaydi almam gerekiyor ve FBI dan.. Ve sadece bu belgenin gelmesi 3-4 Ayi buluyormus.. Boyle bisye sahit olan varmi? Bu belgeyi gondermesek sizce surec uzarmi? Simdiden tskler...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Asliemre yazdı:Arkadaslar selamlar, Ben daha yeni evlendim esim kanada vatandasi, basvuru icin tum formlari ve belgeleri hazirladik esim kanadaya dondu. Ancak son anda bi detaya takildk, 2008-2009 yillarinda amerikada kalmistim ve sanirim bunun icin amerikadanda sicil kaydi almam gerekiyor ve FBI dan.. Ve sadece bu belgenin gelmesi 3-4 Ayi buluyormus.. Boyle bisye sahit olan varmi? Bu belgeyi gondermesek sizce surec uzarmi? Simdiden tskler...
Sayın Aslıemre,
6 ay ve uzun sureli, kendi ülkeniz harici ikamet ettiğiniz tüm ülkelerden sicil kaydı alınması zorunludur. İleride dosyanızın sadece bu yüzden gecikmemesi için bunu temin ediniz.
Saygılarımızla,

Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Selamlar tskler hizli donusunuz icin, Peki bunun yolu nedir? Daha once hic boyle islem yaptinizmi?
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Zafer.ru »

Ben daha yeni yaptim. Hatta 2 ulkeden de almak zorunda kaldim. Muhtemelen her ulkede aynidir diye bildigimi paylasayim isterseniz. Ben oncelikle azerbaycandan aldim. Bizzat kendim gitmedim eger tanidiginiz falan varsa pasaport fotokopinizi gonderdikten sonra oradaki tanidiginiz vasitasiyla yapabilirsiniz belki. Tabi sayet bizzat kendiniz basvurmaniz gerekmiyorsa. En yakin bir polis merkezi bu isi cozuyor. Yani 6 aydan fazla kaldiysaniz sabika kaydi tarzinda apostilli temiz kagidi veriyorlar. En sonda rusyadan aldim taze taze :)
Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Amerikada daha zor gorunuyor, parmak izini FBI a gondermek gerekiomus. Burdan alacagim parmak izini kabul ederlermi bu isleri burda Kim yapar onuda bilmiyorum ve konsoloslklardanda bilgi alamiyoruz malesef. Suan tek bu İşlem kaldi....
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Zafer.ru »

O halde biran once yapmaniz lazim yoksa uzadikca uzuyor. Heleki bazi ulkeler o kadar killik yapiyorki ben birini 42 gunde alabildim. Yok ic isleri bakanligi onaylayacakmis yok bilmem ne ivir zivir vakit kaybetmeden cozmeniz lazim. Ulkeden ulkeye de degisiyor demekki bunu da ogrenmis olduk.
LovePink
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Merhaba arkadaslar,

Benim bir sorum olacak, ben 14 Mayıs'ta turkiyeye gidiyorum acaba turkiyeye gitmem bir sorun yaratirmi çünkü dosyamız Ankara'da ve işlemde ? Bilen varsa ve cevaplarsanız çok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb..syn excellans bızlerın durumu ıle alakalı gıdısatla alakalı yenı durum yada duyumlarınız olursa bızlerle paylasırsanız cok mmrnun oluruz.. mayıs ayındakı basvurular baslamadan once yapılabılecegını umıt ettıgınız calısma konusu umarım tahmınlerınız doğrultusunda gerceklesır herhangı bır gelısme ve umıtlı bır haberın bızler ıcın ne cok onemlı oldugunu zaten soylememıze gerek yok.. sımdıden tesekkurler..
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb syn sıyah24 nasılsınız varmı herhangı bır gelısme 20 subat sanırım baslanmıstı evraklarınız okunmaya ınsalah vardır guzel haberlerınız.. bızım onlıne sayfamızda hala bır degısıklık yok ne bır evrak talebı nede baska bır sey oylece beklemekteyız..
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb sayın lalezar hn.. Benim dosyam da her hangi bir haber yok.. 20 şubat tarihinde okunmaya başladı Ankara'da ama hiç bir haber yok. Mart 14 de arşivli sabıka kaydını istediler 18 marta Konsolosluğa ulaştırdım eksik evrakı. 20 şubat tarihi ile birlikte 71 gün oldu işlem de ama hiç bir haber yok. açıkcası ben nisan ayında vize alırım diye düşünüyordum ama beklentiler boşuna çıktı. Açıkcası bu belirsizlik moralimi çok bozuyor... toplam Kanada dahil 181 gün oldu.. bu haftadan da ümidi kestim umarım önümüzdeki hafta yeni haberler alırız. Hepimiz için bekleyen bütün arkadaşlar için en kısa zaman olması dileği ile...
Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Selamlar, anladigim kadariyla basvurular kanadadan yapildiktan sonra ordaki surecte sorun yok dosyalar ankarada brkliyor? Ve eksik belgeler ankaradan isteniyor oyle mi? Biz daha yeni basliyoruz ve onumuzde cok uzun bir surec var gibi gorunuyor..
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn sıyah24 sızınle sponsorluk onay tarıhlerımız cok yakın arada 3 gun var bızım onlıne sayfamızda daha hıc bır degısıklık yok bende buna anlam veremıyorum arada 3 gun olan evrak nasıl okunma faslına gecmez... lanet olsun demek gelıyor ıcımden nasıl bır ısleyıs var anlamıs deılım ben...ne bır maıl ne evrak ıstegı nede okunmaya basladıgına daır bır gelısme yok yok yok hıc bır sey yok.. syn excellansın soyledıgı gıbı olur ınsallah yenı basvurular baslaadan aıle bırlesım doayalarını bıtırırler...soyleyecek hıcbır se bulamıyorum resmen soz bıttı mart bıttı nısan bıttı mayısta barı alabılsek vızemızı...qubek eyaletı ıle arada bu akdar sure olması da cok ılgınc arkdasım aldı vızesını ve gıttı.. aynı hafta yapmıstık basvuruyu.... bol sabırlar dılıyorum...
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb.. aramıza hosgeldn syn aslıemre... evet kanaddan sponsorluk onayları 35-40 gunde sonuclandı ama aralık ocakta onaylanan sponsorluklar halen ankarada beklemekte....allah yardımcınız olsun hepımızın...
Asliemre
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Tskler Lalezar, umarim en kisa zamanda sonuclanir tum basvurular, mayistan sonra sistemmi degisiyor? Birde son stepte ankaraya cagriliyor ve sonrasinda vize mi verilyor?
aycan20
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen aycan20 »

Merhabalar Exelans size sorum olucak benim yine bizim sponsorluk başvurumuz onaylandıktan sonra dosyamız Ankaraya 1Kasım 2012 de ulaşmış ve medical sonuçların da ellerine ulaştığı belirtiliyor sorgulamada ama 6 ayı doldurduk hiç bir haber yok bu süreç normalmi yoksa bizemi ulaşamıyorlar anlamadık Ankaraya gittik kapıda güvenlikle konuştuk eşimle birlikte yoksa ters tepkimi yaptı oraya gitmemiz:) lütfen cvp yazarsanız sevinirim soruma iyi günler..
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn aycan20 ankaraya ne zaman gıttınız.. kapıdakı guvenlıkler ne soyledı sıze.. bızde gıtmeyı duusnuyoruzda o yuzden soruyorum....bızde aynı durumdayız sızınle sponsorluk onayımız 10 ocak ve hıc bır degısıklık yok oylece beklemekteyız...
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

merhaba arkadaşlar. aycan20 senin Ankara da bekleme süresi 6 ise biz yandık diyorum. inan ki ne yapacağımızı şaşırdık. her yeni hafta başlıyor. umarım bu hafta olur diyorum ama hep hüsran ile karşılaşıyorum. geçen son iki haftam çok sinir bozucuydu. Çok umutluyduk ama yine hüsran.. Allah hepimize sabır versin.. aycan20 dosyan 6 ay için de bir sonuç ulaşmadıysa haziran veya temmuz ancak olur. ama farklı düşüncelerim de var, her dosya farklı zamanlar için de sonuç verebiliyor. kimi dosyalar hızlı olur kimi dosyalar yavaş... Her şeyin hayırlısı diyelim.. günde hafta içi buraya en az 15 kez girip kontrol ediyorum yeni bir haber olur diye... iyi geceler hepinize..

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön