Kanada'ya Evlilik yolu ile göçmenlik

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Zafer.ru »

Hadi hayırlı olsun. Umarım en kısa zamanda sonuçlanır. Ben daha başlardayım. Dosyamız açıldı daha ankaraya gitmesini bekliyoruz. Sen baya öndesin yani :)

Haa bu arada not olarak gelişmeleri mutlaka bize de aktar takip ediyoruz sürekli ona göre
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen siyah24 »

çok teşekkür ederim. umarım senin de dosyan en kısa zaman da burada olur.. ve sevdiğine kavuşursun... yeni haberler aldıkça ben burada sizler ile paylaşmak olacak. her şey için teşekkür ederim.. :)
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Yalniz sunu soylemeliyimki bu 6 aydan fazla baska ulkede kaldiktan sonraki guvenlik sorusturmasini o ulkeden temin etmek tam bir cin iskencesi. Hatta bazi ulkeler vermiyor bile cunku be oldugunu bilmiyorlar ya da bunu muthis bur sekilde ticarete cevirebiliyorlar. Insallah bizimki de bu yaza kadar onaylanirsa biz de kavusalim artik 3 yil oldu yaww :) aslinda bu ayri gecirilen zamanlarin degerini bilip ders cikarmak ve kiymet de bilmek lazim. Sunun surasinda tas catlasa birkac ay bekleyecegiz sonrA bir omur birliktelik dusunun. Hatta bence bunlar gelip gecici dertler aslolan duzen kurulduktan sonraki yasam ve gecim problemidir. Allah guc kuvvet versin bizleri nasil bir hayat bekliyor o bile mechul suanda saygilar..
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen lalezar »

mrb syn sıyah 24 nasıl oğrendınız dosyanızın okunmaya basladıgını.. hayırlı olsun bu arada ınslalah en kısa zamanda sonuclanır hepımızın ıslemlerı..
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Selamlar,
13.02.2013 tarihinde gonderdigimiz dosya 26.02.2013 tarihinde acmislar isleme girmis ve dosya numarasini da gonderdiler. Simdi ankaraya mi gidecek acaba merak icindeyim.
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

merhaba lalezar. çok teşekkür ederim.. gerçekten çok sevinçliyim. umarım hepimizin en kısa zaman da işlemleri yapılır.. yeni bir haber alırsam yazarım.. senin de okunması yakındır. Çünkü dosyalarımız bir birine yakın tarihlerde.
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn sıyah24 dosyanızın okunmaya basladıgı haberını nasıl aldınız... telefonlamı ulastılar... bende beklıyorum soyledıgınız gıbı yakın tarıhler ankaraya gonderılıs bızımde 8- 9 ocak...sagolun ınsallah hepımız kurtuluruz bus ıekenceden :))))))
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

merhaba lale zar. ilk dosya verildiği zaman eşime bir numara verdiler... bu numara ile https://services3.cic.gc.ca/ecas/authen ... formErrors bu siteden gip dosya hangi durumda öğrenebiliyorsunuz. sayın EXCELANS bu konuda daha tecrübeli, bilgi alabilirsin ondan. o numara da sanırım Ankara da muayene olduğumuz evrakın üzerindeki numara. ben öyle hatırlıyorum. belki de yanlış hatırlıyorum...
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn sıyah24 yazdıgınız lınkten sayfayı acıyorum ıstenen bılgılerı doldururken numaranın uzerındekı seceneklerden hangısını tercıh etmemız gerekıyor saglık raporunda verılen numara ıle bakmak ıcın ımmıgratıon fıle number/application fıle number secenegını mı secmemız gerekıyor hangı secenegı tıkladınız .. saglık raporundakı dosya numara ıle hangı secenekten bakabıldınız acaba...ben acamadım..

MD ıle baslayan numara var saglık raporunda verılen dosya numarası sııznkıde boylemı baslıyor vısa offoce fıle no MD ıle baslayan numra
bırde basvuru seklımız aynı sanırım esımın sponsorlugu seklınde canada dan basvuru yaptı.. aıle sponsorlugu yanı...esım kendı ırtıbat numarası ıle bakmıs bır kac kez ama hıc bır bılgı alamadık bız... tam olarak yaptıgınız ıslemlerı sırası ıle yazarsanız cok memnun olurum.

saglık raporundakı dosya numara ıle gırıs yaparken ıstenen bılgılerı yanı ısım soyısım dogum tarıhı vs esınızın mı kendınızın mı bılgılerını gırdınız.

saglık raporundada olan dosya numarası ıle gırıs yaptıgınızda sayfanızda nasıl bır yazı cıktı okunmaya basladıgını oğrendınız..

saglık raporunda verılen dosya numarasından baska numara ılede bakılabılıroyrmu.. esım kendısının ırtıbat numarası ıle bakmaya calıstı ama bılgı alamadık..

uzunca soru sordum ama sımdıden tesekkurler
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn EXCELLAN sıyan24 saglık raporunda da olan dosya numarası ıle on-lıne services ten dosyasının okunmaya basladıgı bılgısıne ulasmıs... bu sayfadan bılgı alabılmek ıcın ıstenen bılgılerde esımın bılgılerınımı yazmam lazım kendı bılgılerımı mı... bırde esım canada da kensıne verılen sahsı ırtıbat numarası ıle aynı sayfadan baktı ama bılgı alamadık... saglık raporunda da olan MD ıle baslayan dosya numarası ıle bılgı almak ıcın seceneklerden hangısını tıklamamız gerekıyor acaba...

yardımcı olabılırsenız sımdıden tesekurler...
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

merhaba lale zar. o numara sağlık raporundan olduğunu hatırlıyorum. Çünkü ben muayene olmaya gittiğim de Ankara'daki doktortaki sekreter söylemişti. bu numara sizin takip numaranız olacak. bu numara 8 rakamlı. Ottawa dosyayı gönderdiğiniz vize ofisini telefon ile arayarak kendinize ait olan numarayı öğrenebilir diye düşünüyorum.. Çünkü biz Kanada dosya okunmaya başlandığın da eşim bu numara verecelerini söylemişlerdi. okunmaya başladığında biz buradan öğrendik numarayı. ben nasıl giriş yaptığımı söyleyeyim. ilk kutuçukta Cliend ID nummer / ... seç. ikinci kutucuğa 8 haneli numarayı yaz. yada size hangi numara verildiyse.. Aile soy adına. sponsor kim ise onun soyadını yazdın. küçük harfler ile. sonra size sponsor olan kişe ait doğum tarihini gün ay ve yıl olarak belirtin. en son kutucuğa size sponsor olan kişi hangi ülke doğumlu olduğunu yazın.. sonra devam edin. açılacaktır bilgiler doğru girildiği taktirde.. sonra iki kısım var bakılan.. Decision Made yazan eşinize ait bilgiler hangi tarihte dosya gönderilmiş ve Kanada onaylanan tarih yazıyor.
In Process bu kısım ise size ait olan kısım. dosya başlangıç tarihi gözükmekte ve tıbbi sonuçlar alındığı yazıyordu ben de. ama 20 şubattan sonra Ankara da dosya ( (Biz 20 Şubat 2013 tarihinde işleme .......... başvurusu başladı) yazmakta. umarım doğru bilgilendirmişimdir seni. ;) syn EXCELLAN size daha doğru yolu söylecektir. ben yanlış yönlendirme yaptıysam özür dilerim...
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

tesekkurler sayın sıyah 24 soyledıgınız sekılde acabıldım.. doğru bakmıssam eger sponsorluk tarıhı ve saglık formuna ulasıldıgı yazıyor.. sık aralıklarla kontrol etmenın bır sakıncası olurmu acaba.. sızın ankaraya sevk tarıhınız 7 ocak benımde 10 ocak belkı bu hafta benım sayfamdakı yazıda degısır :))))) sık sık kontrol etmek ıstıyorumda bır sakınca olurmu kı acaba... sımdıden cok tesekkurler.. gelısmelerı paylasırsanız cok memnun olurum bende aynı sekılde paylasırım sayfada...
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

merhaba lalezar senin adına sevindim.. :) . ben günde iki defa bakıyorum sabah ve akşam bakıyorum. sakıncası olacağı hakkında bilgim yok. yeni haber alır isem seni bilgilendiririm. siz hangi şehide gideceksiniz Kanada da.? önümüzdeki hafta senin de dosyanda deişiklik olacağını düşünüyorum.
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn sıyah24 cok tesekkurler... bende basladım gunde 2 kez bakmaya.. arada 3 gun var ama hala her hangı bır degısıklık olmadı belkı onumuzdekı hafta ısleme alınır bızm dosyamızda.. yakın tarıhlı dosyalara gecılmıs olması bıle umıtlendırıyor ınsanı...

(We received (ISIM SOYISIM ) application for permanent residence on December 5, 2012.
Medical results have been received. ) APPİLCATİON RECEİVED

We received your application to sponsor (İSİM SOYİSİM) on December 5, 2012..... DECİSİON MADE
We sent you a letter on January 10, 2013 about the decision on your application. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

syn excellan sa sormak ıstıyorum sızın ulastıgınız bılgı anladıgımız anlamdamı acaba :)))))))) ınsallah oyledır
bırde bu okuma surecı ne kadar suruyordur..

sımdıden tesekkurler... ıcımden bır hıs mart sonu yada nısan basında cıkmıs olur vızemız dıyor ama ınsallah gerceklesır...
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

merhabalar.. rica ederim lalezar... yardımın dokunduysa ne mutlu bana.. :)
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb syn excellans aynı tarıhte basvuru yaptıgımız arkadasın vıze onayı bu gun gelmıs... konsolosluktan aramıslar ve vıze ıcın pasaportunu ıstemısler.. quberg eyaletıymıs onların basvuru yaptıkları yer farklı bır ısleyısmı oluyor acaba.... tesekkurler
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb lalezar.. senin dosya başlangıç tarihin ne zaman.. arkadaşının çok erkekn vize almış.. bu güzel haber.. umarım bizim dosyalarımız da erken olur..
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

mrb syn siyah24 dosya baslangıcı 05.aralık,2012... ankaraya gonderılıs sponsorluk onayı 10 ocak 2013... ve halen beklemedeyız :)))))) bahsettıgım arkadasında 25 kasım baslangıc ttrıhı 25 subat ankaraya gonderılrs bu pazartesi aramıslar sımdı kanadadan quberg eyaletinden bır evrak gelecekmis ondan sonra vızesini gelıp alabılırsın demısler...
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn lalezar gerçekten çok şanslı arkadaşınız.. umarım bizim de kısa sürece olur diye düşünüyorum... herşeyin hayırlısı diyelim..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Lalezar merhaba,
Quebec eyaleti Federal başvurularından farklı ve kendine ait değerlendirme şartlarına tabi olduğu için eyaletin başvuruları federal başvurulardan daha öncelikli sonuçlanmaktadır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
aycan20
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen aycan20 »

slm Excellans ben siteye yeni üye oldum. Sizlere bir sorum olucak.Bizim Montrealden sponsorluk başvurumuzun kabulü 02 kasım 2012 de geldi ve bizden br kaç gün sonrada arkadaşlarımızın yine montrealden sponsorluk başvuru onayı gelmişti ve o arkadaşlarım geçen 2 hafta içerisinde Ankaradan gelip vizelerini almaları için e-mail göndernişler fakat biz hala beklemekteyiz sabırsızlıkla:) acaba evraklarımızdamı bir eksiklik var yada bunun başka bir sebebi olabilirmi sizden ricam biz beklemeye devammı edelim yoksa konsolosluğa bir e-mail gönderelimmi diye sormak istedim bize yardımcı olursanız çok seiniriz iyi çalışmalar...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

aycan20 yazdı:slm Excellans ben siteye yeni üye oldum. Sizlere bir sorum olucak.Bizim Montrealden sponsorluk başvurumuzun kabulü 02 kasım 2012 de geldi ve bizden br kaç gün sonrada arkadaşlarımızın yine montrealden sponsorluk başvuru onayı gelmişti ve o arkadaşlarım geçen 2 hafta içerisinde Ankaradan gelip vizelerini almaları için e-mail göndernişler fakat biz hala beklemekteyiz sabırsızlıkla:) acaba evraklarımızdamı bir eksiklik var yada bunun başka bir sebebi olabilirmi sizden ricam biz beklemeye devammı edelim yoksa konsolosluğa bir e-mail gönderelimmi diye sormak istedim bize yardımcı olursanız çok seiniriz iyi çalışmalar...
Sayın Aycan20 merhaba,
Eger dosyanızın Ankara'ya sevk ediliğini biliyor ve emin iseniz, tabiki Ingilizce yada Fransızca olmak kaydı ile konsoloslugumuza dosyanız hakkında bilgi emaili gönderebilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Lalezar ve siyah24 merhabalar,
Dosyanızla ilgili bir gelişme var mı sizinkiler ne aşamada haber geldi mi?
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Syn zafer. günaydın. benim dosyam da her hangi bir değişiklik yok. beklemedeyiz. bir haber olursa aynı gün paylaşmak olacaktır. :)
aycan20
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn Exelans bilmiyorum dosyamızın Ankaraya sevk edildiğini ama sponsorluk kabulu onayından sonra sevk edilmesi gerekmiyormu ? sponsorluk onaylanma tarihi 02 11 2012 Bizim sadece düşüncelerimiz Dosyamızın Ankara da olması ama şu ana kadar ne bir telefon nede bir e mail gelmedi bana ve eşime ne yapmalıyız lütfen yardımcı olun:)
Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

sayın aycan. size bir soru sorabilir miyim. sizin dosyanızın ilk başlangıç tarihi nedir.?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

aycan20 yazdı:Sn Exelans bilmiyorum dosyamızın Ankaraya sevk edildiğini ama sponsorluk kabulu onayından sonra sevk edilmesi gerekmiyormu ? sponsorluk onaylanma tarihi 02 11 2012 Bizim sadece düşüncelerimiz Dosyamızın Ankara da olması ama şu ana kadar ne bir telefon nede bir e mail gelmedi bana ve eşime ne yapmalıyız lütfen yardımcı olun:)
Sayın Aycan20 merhaba,
Haber gelmesi yada size ulaşmaları konusunda bir sorun etmeyiniz. Size sponsor olan kişi eşiniz verilen dosya numarası ile online kontrolünüzü yapabilir ve dosyanızın ne durumda oldugunu görebilirsiniz.
Saygılarımızla,

aycan20
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn Exelans aynen sizinde dediğiniz gibi eşime verilen dosya numarasıyla online hizmetlerden dosyamızın ne aşamada olduğunu sorguladık ve şu anda Nous avons commencé à traiter la demande de Mustafa Aycan le 1 novembre 2012.

Les résultats médicaux ont été reçus.
yazıyor.Tıbbi bilgiler alındı derken şu an hangi aşamada olduğunu anlamalıyız .şimdiden teşekkürler bizlere yardımcı olğunuz için..
aycan20
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn siyah24 bizim başvuru tarihimiz haziran ortası sponsorluk başvuru nihayeti 02 11 2012 şu an beklemekteyiz :).
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

aycan20 yazdı:Sn Exelans aynen sizinde dediğiniz gibi eşime verilen dosya numarasıyla online hizmetlerden dosyamızın ne aşamada olduğunu sorguladık ve şu anda Nous avons commencé à traiter la demande de Mustafa Aycan le 1 novembre 2012.

Les résultats médicaux ont été reçus.
yazıyor.Tıbbi bilgiler alındı derken şu an hangi aşamada olduğunu anlamalıyız .şimdiden teşekkürler bizlere yardımcı olğunuz için..
Sayın Aycan20 merhaba,
Dosyanız sponsorluk onayı ile beraber, saglık raporu sonucunuzda ilgili dosyaya ulaşmış. Dosyanız şuan Ankara konsoloslugumuzdadır, yakın zaman içinde ( konsoloslugumuzun yogunluguna ve diger Quebec dosylarının sırasına gore) sizin ile yakında irtibata geçeceklerdir.
Saygılarımızla,

lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn excellans esım bu ay snonunda dosyanın durumunu sormak ıcın maıl gondermek yada gorusmeye gotmek ıstıyor ..erken olurmu yada aksı bır duruma neden olurmu acaba.. bırde gıtmek ıstesek nasıl bır yol ızlemek lazım randevu almak mı gerekıyor yoksa gorusme gunlerı ıcınde gıdersek ıcerı gırebılırmıyız... 10 ocak bızım sponsorluk onaylanma tarıhımız.... bırde dosyaların ısleme alınma surecı ıle ılgılı gonderırlıs tarıhıne gore ısleme konuldugunu dusunuyorduk bız aldıgım bır duyumda rastgele bır ısleyıs oldugu soylendı cok ınnadırıcı bulmadım acıkcası bu kadar prensıplı calısan bır kurumun rastgele ısleme koyma seklı doğrumudur...
sabırsızlandıkca herseye ınanır olur ınsan alalh herkesı en kısa zamanda bu bekleyısten kurtarsın soylenen hersey cok muhım algılanıyor bızler tarafından..

sımdıden tesekkurler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

lalezar yazdı:syn excellans esım bu ay snonunda dosyanın durumunu sormak ıcın maıl gondermek yada gorusmeye gotmek ıstıyor ..erken olurmu yada aksı bır duruma neden olurmu acaba.. bırde gıtmek ıstesek nasıl bır yol ızlemek lazım randevu almak mı gerekıyor yoksa gorusme gunlerı ıcınde gıdersek ıcerı gırebılırmıyız... 10 ocak bızım sponsorluk onaylanma tarıhımız.... bırde dosyaların ısleme alınma surecı ıle ılgılı gonderırlıs tarıhıne gore ısleme konuldugunu dusunuyorduk bız aldıgım bır duyumda rastgele bır ısleyıs oldugu soylendı cok ınnadırıcı bulmadım acıkcası bu kadar prensıplı calısan bır kurumun rastgele ısleme koyma seklı doğrumudur...
sabırsızlandıkca herseye ınanır olur ınsan alalh herkesı en kısa zamanda bu bekleyısten kurtarsın soylenen hersey cok muhım algılanıyor bızler tarafından..
sımdıden tesekkurler
Sayın Lalezar merhaba,
Öncelikle eşinizin görüşmeye gitmesi yada görüşme talep etmesi ne yazıkki dosyanız ve işlem akışında bir etki yapmayacak hatta sadece resepsiyondan kendisine dosyanızın işlemde oldugunu ve beklenmesi gerektiğini duymaktan başka bir ileri bilgi ne yazıkki verilmeyecektir.

Ocak dosyanız yakında sonuçlanacaktır biraz sabır ediniz.. Ayrıca, Konsolosluklarda tabiki dosyalar kendi işlem tarihlerine gore yapılandırılır ve işleme alınır, fakat burada şunu unutmayınki evlilik dosyaları yada herhangi vize yada göçmenlik başvuru dosyaları bir tek kişi elinde işleme alınmıyor. Yani örnek 4 vize görevlisi var diyelim bir x dosya işleme alınıyor işte bu bizden sonra başvurmustu ( Y dosyası) bizden once sonuclandı kısmı şundan kaynaklanıyor. Sizin dosyanızı işleme alan görevlinin kendi elindeki dosya yogunlugu. Yani 2 Numaralı vize görevlisi Y dosyasını aldıgında elinde fazla dosya yoksa Y dosyası X dosyasından tabiki teknik anlamda erken bitecektir. Lütfen, diger hurafe tarzı şeylere itibar etmeyiniz.
Saygılarımızla,

Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

merhaba,
13 şubatta sponsorluk için gönderdiğimiz dosya 14 şubatta ulaşmıştı ve dün de dosyanın ankaraya ulaştığını öğrendik.Sanırım bu dönemlerdeki başvurular hızlı ilerliyor ve nazar değmesin :)
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Sayın Excellans merhaba,
Üstad azerbaycandaki güvenlik soruşturmasını evraklar kanadadayken yetiştirememiştim.Şimdi evraklar Ankara'da ve ben bu 2 gün sonra bana ulaşacak olan güvenlik soruşturmasını direk ankaraya göndereyim mi yoksa onlardan bana haber geldikten sonra(eksik evrak talebi belirtildikten sonra) mı göndereyim?
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn excellans cok tesekkurler soyledıklerınız bır nebzede olsa ıcmı rahatlattı cok tesekkur ederım yardımlarınız ıcın.. sabırla beklemekteyız ınslaalh sabırlarımız tukenmeden sonuclanır ıslemlerımız.. tekrardan cok tesekkurler...
lalezar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

syn zafer tebrıkler ınslalah hayırlı haberlerınız gelır yakın zamanda...
bızım onlıne sayfasındakı yazmız hala degısmedı beklemekteyız.. sız aynı yerden mı oğrendınız ankaraya ulastıgını. ınslalah syn excellansın soyledıgı gıbı yakın zamanda sonuclanır.. herkese mutlu haberler dılıyorum....
Zafer.ru
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Merhaba lalezar,
Tesekkur ederim iyi dileklerin icin. Haa bu arada online site biraz gecikebiliyor guncellemelerde. Fakat aslinda dosya islem goruyor olabilir o yuzden merak etme bence. Benim durumum da mesela sitede guncel hali gorunmuyor fakat ankaraya ulasti bilgisini iletti konsolosluk. Bu arada seninki de ocak ayindaysa telaslanma bence cunku resmi olarak sitede belirtmisler 6 ay yaklasik zaman hepsi beraber. Senin dosya da suan 3 ay olmus heran cikabilir excellansin dedigi gibi. Hatta bana kalirsa vize ne zaman cikar diye beklemek yerine gittikten sonra kafanda neler var ne yapmak istiyosun bunlari arastirabilirsin boylece kafan da mesgul olmus olur. Allah sabir versin hepimize ne diyeyim hepimiz ayni olaydan muzdaribiz. :)
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Zafer.ru yazdı:Sayın Excellans merhaba,
Üstad azerbaycandaki güvenlik soruşturmasını evraklar kanadadayken yetiştirememiştim.Şimdi evraklar Ankara'da ve ben bu 2 gün sonra bana ulaşacak olan güvenlik soruşturmasını direk ankaraya göndereyim mi yoksa onlardan bana haber geldikten sonra(eksik evrak talebi belirtildikten sonra) mı göndereyim?
Sayın Zafer.ru merhaba,
Konsolosluk sizden talep eder ise gönderiniz.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
siyah24
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

Sayın Excellans merhaba. ben konsolosluktan bir mail aldım. ama anlayamadım ne yapmalıyım.

This refers to your application for permanent residence in Canada. In order to complete the processing of your application, you must do the following within 40 days of the date of this letter. Failure to do so could result in the refusal of your application.

- Archive Turkish Police Certificate: Provide an updated original archive police certificate for yourself from Turkey with certified translation.

Please note that if you do not comply with this request within 40 days of the date of this letter, your application for permanent residence in Canada will be assessed on the basis of the information already before the officer. Failure to provide the requested documents could result in the refusal of your application.

Please note: It is your responsibility to ensure that the information you provide our office is accurate and up-to-date. Please inform us immediately if there are any changes to the information or documents you have submitted. If there is a change in your legal status or that of any family member (marriage, birth, death, divorce, etc.) you must notify us.

*** Place a copy of this letter on top of your submission. ***

Sincerely,

Immigration Section ( FCU )

Embassy of Canada
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

siyah24 yazdı:Sayın Excellans merhaba. ben konsolosluktan bir mail aldım. ama anlayamadım ne yapmalıyım.

This refers to your application for permanent residence in Canada. In order to complete the processing of your application, you must do the following within 40 days of the date of this letter. Failure to do so could result in the refusal of your application.

- Archive Turkish Police Certificate: Provide an updated original archive police certificate for yourself from Turkey with certified translation.

Please note that if you do not comply with this request within 40 days of the date of this letter, your application for permanent residence in Canada will be assessed on the basis of the information already before the officer. Failure to provide the requested documents could result in the refusal of your application.

Please note: It is your responsibility to ensure that the information you provide our office is accurate and up-to-date. Please inform us immediately if there are any changes to the information or documents you have submitted. If there is a change in your legal status or that of any family member (marriage, birth, death, divorce, etc.) you must notify us.

*** Place a copy of this letter on top of your submission. ***

Sincerely,

Immigration Section ( FCU )

Embassy of Canada
Sayın Siyah24 merhaba,
Şahsınıza ait güncel ARŞİV KAYITLI SİCİL BELGESİ ( ORJINALI ) + yeminli - tasdikli Ingilizce yada Fransızca olarak tercüme edilmiş hali isteniyor. Bu evragı gönderir ikende elinize ulaşan bu e-maili ekleyiniz.

'' Archive Turkish Police Certificate: Provide an updated original archive police certificate for yourself from Turkey with certified translation.''
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön