Ontario Ehliyet almam ve Uber

Kanada'da ehliyet almak yada ehliyetinizi bulunduğunuz eyalete göre nasıl kaydettirebileceğiniz vs ile ilgi tüm ihtiyacınız olan bilgiler. Tüm eyaletler olarak sizinle paylaşılmıştır.
Thyti
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Ontario Ehliyet almam ve Uber

Okunmamış mesaj gönderen Thyti »

Merhaba,

Ontario icin "G" ehliyeti almak icin hangi asamalardan gecilir. 10 yillik Türk ehliyeti ve 25 yaş üzeri için ehliyet almak kolay mı?

Ayrıca, Uber ile ilgili tecrübe, deneyim ve bilgi birikimlerinizi de paylaşır mısınız?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Ontario Ehliyet almam ve Uber

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Thyti yazdı: Temmuz 27, 2018, 4:35 pm Merhaba,

Ontario icin "G" ehliyeti almak icin hangi asamalardan gecilir. 10 yillik Türk ehliyeti ve 25 yaş üzeri için ehliyet almak kolay mı?

Ayrıca, Uber ile ilgili tecrübe, deneyim ve bilgi birikimlerinizi de paylaşır mısınız?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Sayın Thyti merhaba,
Sahibi oldugunuz ehliyetiniz ile Toronto konsoloslugumuzdan ehliyet için detaylı confirmation belgesi alacaksınız bu belge artı ehliyetiniz ile beraber herhangi bir Ontario Driving Licence Issue ofisine gidip kaydınızı yaptırıp, yazılı test ve sonrasında da G1,G2 yada direkt G road test girip Ontario ehliyetine sahip olacaksınız. Guncel ve anlık değişen bilgilendirmeler için Ltfn bknz: https://settlement.org/ontario/daily-li ... s-licence/
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Kullanıcı avatarı
hellgate
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen hellgate »

Merhaba,

Merhaba Saskatoon a tasinmak icin gun sayiyorum. 5 6 ay sonra Ontario ya tasinma ihtimalim var. Boyle bir durumda Saskatoon da ehliyet alip Ontario da direk G ehliyeti ile degistirebiliyormuyum? Cunku ilgili sayfada baska eyaletten alinan ehliyette eger 2 yil tecruben yoksa tekrar bastan G1 den baslatiliyor diye birsey okudum.15 yillilk Turk ehliyetim var.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hellgate yazdı: Ekim 13, 2018, 11:58 pm Merhaba,

Merhaba Saskatoon a tasinmak icin gun sayiyorum. 5 6 ay sonra Ontario ya tasinma ihtimalim var. Boyle bir durumda Saskatoon da ehliyet alip Ontario da direk G ehliyeti ile degistirebiliyormuyum? Cunku ilgili sayfada baska eyaletten alinan ehliyette eger 2 yil tecruben yoksa tekrar bastan G1 den baslatiliyor diye birsey okudum.15 yillilk Turk ehliyetim var.
Merhaba,
Diğer eyalette tecrübeniz 2 yıldan az ise direkt değişim yaptıramazsınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
Kullanıcı avatarı
hellgate
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Cevap icin tesekkurler. O zaman en mantiklisi Saskatoon da ehliyet almayip Toronto'da yazili sinava ve ardindan road teste girmek sanirim. Bu durumda direk G sinifi ehliyeti veriyorlar diye okudum.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hellgate yazdı: Ekim 25, 2018, 8:54 pm Cevap icin tesekkurler. O zaman en mantiklisi Saskatoon da ehliyet almayip Toronto'da yazili sinava ve ardindan road teste girmek sanirim. Bu durumda direk G sinifi ehliyeti veriyorlar diye okudum.
Sayın Hellgate merhaba,
Evet dogrudur.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
hellgate
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Excellans yazdı: Ekim 26, 2018, 2:36 pm
hellgate yazdı: Ekim 25, 2018, 8:54 pm Cevap icin tesekkurler. O zaman en mantiklisi Saskatoon da ehliyet almayip Toronto'da yazili sinava ve ardindan road teste girmek sanirim. Bu durumda direk G sinifi ehliyeti veriyorlar diye okudum.
Sayın Hellgate merhaba,
Evet dogrudur.
Cok tesekkurler
Kullanıcı avatarı
hellgate
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Tekrar merhaba Excellans. Kanada da araba kaskosu yeni gelenler icin baya pahali imis. Bu bedeli bir nebze dusurmek icin sigorta firmalarina verilmek uzere eger temizse ulkenizden driving record getirmenin mantikli olacagini soylediler. Fakat bu belgeyi TR de nereden alacagimi biliyormusunuz acaba?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hellgate yazdı: Şubat 28, 2019, 3:14 am Tekrar merhaba Excellans. Kanada da araba kaskosu yeni gelenler icin baya pahali imis. Bu bedeli bir nebze dusurmek icin sigorta firmalarina verilmek uzere eger temizse ulkenizden driving record getirmenin mantikli olacagini soylediler. Fakat bu belgeyi TR de nereden alacagimi biliyormusunuz acaba?
E-devlet üzerinden sürücü belgesi yada sahıs üzerine verilen cezalar belgesini alıp tercümesini yaptırın + ayrıca size yakın konsoloslugumuzdan sürücü belgenizin tasdik belgesini talep edin. Bu iki evrak indirim konusunda size yardımcı olacaktır.
Saygılarımızla,

“KANADA'DA EHLİYET ALMAK” sayfasına dön