vize başvurusu

Kanada göçmenlik başvurusunda göçmenlik avukatları, lisanslı göçmenlik danışmanlarının gerekilikleri ve başvurulardaki yararları, etkileri, faydaları
serkan84
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

vize başvurusu

Okunmamış mesaj gönderen serkan84 »

merhabalar,
siteniz çok yararlı ve faydalı şimdiden cevaplar için teşekkürler,

eşimle kanadaya vize başvurusu yapacağız ancak durum şöyle; son altı aydır çalişmıyorum yazılım kursuna gittiğimden dolayı.bir haftaya kadar işe başlıyacağım ve işe başladıkdan bir iki hafta sonra evlenecegim ve balayına kanadaya gitmek için vize başvurusu yapacagız eşimle

1- vize başvurusunu son altı aydır çalışmamış olmam ne kadar etkiler
2-işe yeni başlamam vize başvurumda avantaj mıdır dezavantaj mıdır
3-annemın uzerıne olan arabayı üstüme almam avantaj sağlar mı
4-bankaya yatırılan parayı nerden geldiğini göstermek gerekiyormuş bu parayı kredi çektim,borç aldım,sponsorum var, gibi hangı sebebi kullanmak avantaj sağlar
5-vize başvurusu yaparken geri döneceğimizi ispatlamamız gerekiyor bunun için neler yapılabilir tavsiyeniz var mı? yol gösterir misiniz?(mutlaka cevap bekliyorum =))

cevaplar için tekar çok teşekkür ediyorummm
serkan84
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: vize başvurusu

sorulamı okuyup tavsiyede bulunmak yol göstermek isteyen bilgili arkadaşlar var ise zaman ayırıp beni bilgilendirirlerse çok sevinirim herkese teşekkürler

elbette en çok teşekkür Excellans'a
serkan84
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

1-kira kontratı yapmak avantaj sağlar mı?
2-eşimin kredi borcu olumsuz sonuçlar doğurur mu?
3-minimum vize süresi ne kadar? ben 14 gün kalıcağımı beyan etsem bana 14. günük vie mi verirler ? eğer 3 ay 6 ay vize verirlerse ben 14 gün kalacağımı beyan ettiğim halde vize sürem kadar kalabilir miyim?
4-kanadadan davetiye gelse vize alma şansım nasıl etkilenir
5-kanadaya en kolay vize alınan ülke hangisi?

cevaplar için çok teşekkürler
serkan84
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

merhaba,
sorularıma cevap verecek bilgili ve yardım sever yok mu ?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

serkan84 yazdı: Şubat 26, 2018, 6:54 pm 1-kira kontratı yapmak avantaj sağlar mı?
2-eşimin kredi borcu olumsuz sonuçlar doğurur mu?
3-minimum vize süresi ne kadar? ben 14 gün kalıcağımı beyan etsem bana 14. günük vie mi verirler ? eğer 3 ay 6 ay vize verirlerse ben 14 gün kalacağımı beyan ettiğim halde vize sürem kadar kalabilir miyim?
4-kanadadan davetiye gelse vize alma şansım nasıl etkilenir
5-kanadaya en kolay vize alınan ülke hangisi?
cevaplar için çok teşekkürler
Sayın Serkan84 merhaba,
- Vizenizde dikkat etmeniz gereken konular;
Kira kontratı avantaj saglamaz-Kredi borcları karar etkilemez- Takdir vize görevlisinde olmakla beraber Pasaportlarınızın durumuna göre coklu giriş cıkıslı ve maksimum 10 yıla kadar gecici giriş vizesi verilebilinir - Tek girişle beraber sınır görevlisi aksini belirtmediği sürece maksimum 180 güne kadar kalabilirsiniz - Alacagınız davetiye, akrabalarınız tarafından yapılacaksa ve balayı boyunca kendilerinde ikamet edeceginizi ve bu ikamette sizleri desteklyecekler ise ekonomik, maddi, manevi, saglık vs yararlı olacaktır - Geri dönüşünüze dair tasınmazlar, iş çalışma bilgileri, daha evvelki yurtdısı giriş cıkıslar vs degerlendirilir. Araba üstünüze almanın bir faydası olmayacaktır. Kanada'ya en kolay vize alınan ülke diye birşey söz konusu değildir. Her dosya kendi kriterleri ile degerlendirilir ve görevli buna göre degerlendirme yapıp vizeyi ya onaylar yada red edip nedenlerini bildirir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“Kanada göçmenlik başvurusu ve vize başvuru : Yetkili, Lisanslı Danışman Faktörü hakkında” sayfasına dön