oturma ve çalışma izni hakkında?

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
serkand.
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen serkand. »

merhaba kanada vatandaşıyla orada evlenince hemen oturma ve çalışma izni alınabilirmi yoksa bekleme süresi varmı? vatandaşlık için senelerce beklendiğini biliyorum.teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

serkand. yazdı:merhaba kanada vatandaşıyla orada evlenince hemen oturma ve çalışma izni alınabilirmi yoksa bekleme süresi varmı? vatandaşlık için senelerce beklendiğini biliyorum.teşekkürler
Sayın Serkand merhaba,
Kanada vatandası yada Kanada'da oturma iznine sahip bir kişi ile, Kanada'da yada baska bir ülkede yapılan evlilik sonucu eşler sponsor olarak diger eşi Kanada'ya oturma iznine sahip olarak yanına alabilir bu basvuru süreci toplamda minimum 90 gün maksimum 8 ay sürmektedir. Vatandaslık basvurusu ise Oturma izni alan kişinin Kanada icinde 1,460 gün fiziki olarak yaşaması sonucu yapılacak bir basvuru olup vatandaslık basvurusuda ortalama 12 ile 24 ay surmektedir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön