KANADAYA GİTMEK - YİMAN

Kanada'ya yatırımcı, girişimci,kendi mesleğine sahip ve orada iş kurarak devam ettirmek isteyenler ile merak ettikleri herşeyi paylaşacağız.Kanada Investor, Entrepreneur, Self- employed göçmenlik başvuruları
YİMAN
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

KANADAYA GİTMEK - YİMAN

Okunmamış mesaj gönderen YİMAN »

MRB LAR BEN ASKERİ ÜCRETLE ÇALIŞAN BİR ÖZEL GÜVENLİĞİM KANADAYA GÖÇMEN OLARAK GİTMEK İSTİYORUM AİLEMLE 2 OĞLUM EŞİMLE İNGİLİZCEM ÇOKAZ ÖYLE ÖZEL BİR YETENEĞİMDE YOK GİTME ŞANSIM VARMIDIR VEDE GİDECEK OLURSAM MALİYETİ NEDİR BAFINMA İŞ İMKANI FALAN NASIL OLUR TŞK
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

KANADAYA GİTMEK - YİMAN

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

YİMAN yazdı:MRB LAR BEN ASKERİ ÜCRETLE ÇALIŞAN BİR ÖZEL GÜVENLİĞİM KANADAYA GÖÇMEN OLARAK GİTMEK İSTİYORUM AİLEMLE 2 OĞLUM EŞİMLE İNGİLİZCEM ÇOKAZ ÖYLE ÖZEL BİR YETENEĞİMDE YOK GİTME ŞANSIM VARMIDIR VEDE GİDECEK OLURSAM MALİYETİ NEDİR BAFINMA İŞ İMKANI FALAN NASIL OLUR TŞK
Sayın Yiman merhaba,
Ne yazıkki aktardığınız bilgiler üzerinden Kanada'ya herhangi bir şekilde gelmeniz mümkün değildir. ( Turist - Ziyaretci hariç) Diğer bir şansınız ancak size Kanada içinden resmi şekilde yapılmış iş anlaşması ve teklifi olasılıgıdır, fakat hem mesleki geçmişiniz hemde Ingilizce dil bilginizin yetersizliği üzerine bu olasılık ilede gelebilmeniz imkansız gözükmektedir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-YATIRIMCI, GİRİŞİMCİ- Investors,Entrepreneur-ECONOMIC CLASS” sayfasına dön