QUEBEC SKILLED WORKER, SELF EMPLOYED, INVESTOR-2013

Kanada hakkında, ''BizveKanada'' hakkında duyurular, önemli notlar, gelişmeler, eğitim ve iş alanlarında tavsiye etkinlikleri paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Uyelerimiz, arkadaşlarımız ve dostlarımız merhaba;
29.06.2012 Cuma günü saat 18:30'da alınan karar ile Quebec eyaleti göçmenlik başvurularını 31 MART 2013 Tarihine kadar alımını ve başvuru yapılmasını durdurmuştur!!
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
boragp
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen boragp »

Admin. ben bu gelişme üzerine Quebec Immigration internet sayfasına baktım ama bu konu hakkında hiçbir şey yazmıyor siz bu bilgiye nasıl ulaştınız ve bu gelişme önceden başvuru yapanları etkiliyormu konu hakkında bilginiz var ise paylaşım rica ediyorum
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

boragp yazdı:Admin. ben bu gelişme üzerine Quebec Immigration internet sayfasına baktım ama bu konu hakkında hiçbir şey yazmıyor siz bu bilgiye nasıl ulaştınız ve bu gelişme önceden başvuru yapanları etkiliyormu konu hakkında bilginiz var ise paylaşım rica ediyorum
Sayın Boragp merhaba,
Hayır bu 30 Haziran ve sonrası için geçerli alınmış bir karardır. Yani daha evvel tüm alanlardan başvuruları hali hazırda vize ofislerimizde yada konsolosluklarda bulunanlar etkilenmeyecektir. Ayrıca tabiki sizlerde QI websitesinden bu uyarıyı ve talimatnameyi rahatlıkla görebilirsiniz biraz dikkatli bakar iseniz.

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... ceipt.html
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
boragp
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen boragp »

Çooook teşekkür ediyorum...........

İnsan korkunca.. gözz görmüyormuş demekki ..İlgi alaka ve takibiniz den ötürü çok teşekkür ediyorum .İyiki varsınız. İçimize su serptiniz :))İyi çalışmalar diliyorum ..

“BIZ VE KANADA HAKKINDA DUYURULAR” sayfasına dön