Yardiminiza ve bilgilerinize ihtiyacim var

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
ngnsrdr
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen ngnsrdr »

merhaba sayin excelans.
ben kanadadan esime sponsor oldum ve 2 hafta once bi mail aldim evraklariniz ankaraya gonderilmis diye.
Ne kadar surer esimin Kabul olmasi acaba ankaraya gonderildikten sonra?
Birde eger herhangi bir borcu varsa sorun cikarmi ?
Ben suan hamileyim ve eylul 4'de dogum olacak insallah, bunuda gondermis oldugum formlarda bildirmistim, acaba bu sureyi kisaltma acisindan etkileyebilirmi, cunku burda annem ve babamla yasyorum onlarda yasli ve hastalar ki bana yardm edemezler, kocamin yanimda olmasi gerek diye bildirdim, bi degisim olurmu?
cok tesekkurler simdiden...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

ngnsrdr yazdı:merhaba sayin excelans.
ben kanadadan esime sponsor oldum ve 2 hafta once bi mail aldim evraklariniz ankaraya gonderilmis diye.
Ne kadar surer esimin Kabul olmasi acaba ankaraya gonderildikten sonra?
Birde eger herhangi bir borcu varsa sorun cikarmi ?
Ben suan hamileyim ve eylul 4'de dogum olacak insallah, bunuda gondermis oldugum formlarda bildirmistim, acaba bu sureyi kisaltma acisindan etkileyebilirmi, cunku burda annem ve babamla yasyorum onlarda yasli ve hastalar ki bana yardm edemezler, kocamin yanimda olmasi gerek diye bildirdim, bi degisim olurmu?
cok tesekkurler simdiden...
Sayın Ngnsrdr merhaba,
Oncelikle basvurunuz hayırlı olsun, esinizin adli siciline dusmus bir durum yoksa borc ile olan konu önemli degildir. Sponsorluk kabulunuz sonrası, sorumlu ofise sevkinden itibaren ve yine Ankara ofisinin yogunluguna gore ve yine hamile olusunuzunda ozel etken ve durum yaratmmasıdan dolayı en yi tahmin ile esinizin işlemleri 3 ile 8 hafta arasında tamamlanacaktır ongorusunu yapabiliriz. Eger bu sure uzar ise kendilerine ulasabilir ve tekrar onem arz eden durumunuzu belirterek hızlandırma talebi yapabilirsiniz yalnız bu talebi soylediğimiz gibi 8 hafta dolmadan yapmamanızı tavsiye ederiz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
ngnsrdr
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Çok teşekkür ederim.
Formlarla gönderdiğim sicil kaydında temiz olduğu belirtilmişti bu sanirim borç durumunuda kapsıyor, yani eğer öyleyse borç durumu sicile işlememiş.doğrumu?
çok teşekkür ederim tekrar...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ngnsrdr yazdı:Çok teşekkür ederim.
Formlarla gönderdiğim sicil kaydında temiz olduğu belirtilmişti bu sanirim borç durumunuda kapsıyor, yani eğer öyleyse borç durumu sicile işlememiş.doğrumu?
çok teşekkür ederim tekrar...
Kişiler, borclarından dolayı mahkemelik - icralık olup ve sonrasında mahkeme tarafından herhangi bir karar ile cezai duruma ( sabıka-hapis cezası vs vs ) dusmedikleri sürece adli sicil kayıtlarında ve arsiv sicil kayıtlarında herhangi bir işlem olmaz. Dolayısı ile sizde de bu durum olmadıgı anlasılıyor, bu yuzden bir sıkıntı yasamayacaksınızdır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
ngnsrdr
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Anladim. Çok teşekkürler. Peki eşimi aradiklarinda hangi numaradan veya nasıl bi numaradan ararlar acaba? Bilgimiz olsun.
Çünkü eşim tanımadığı numaraları açmadığı için bunuda acmayip problem ciksn istemyoruz.
Teşekkürler tekrar...
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ngnsrdr yazdı:Anladim. Çok teşekkürler. Peki eşimi aradiklarinda hangi numaradan veya nasıl bi numaradan ararlar acaba? Bilgimiz olsun.
Çünkü eşim tanımadığı numaraları açmadığı için bunuda acmayip problem ciksn istemyoruz.
Teşekkürler tekrar...
Merhaba,
0312 xxx xxx ve bazende Ozel Numara olarak cıkmaktadır. Insiyatif gorevlilerimizdedir.
Saygılarımızla,

ngnsrdr
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Peki, çok teşekkürler...
hosmhmt
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Yardiminiza ve bilgilerinize ihtiyacim var

Okunmamış mesaj gönderen hosmhmt »

merhaba ben.birsey sormak istiyorum parmak izi ne oluyor bilen var mi
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hosmhmt yazdı: Ekim 17, 2019, 2:11 pm merhaba ben.birsey sormak istiyorum parmak izi ne oluyor bilen var mi
Sayın Hoshmhmt merhaba,
2018 yılında alınan bir karar ile Kanada'ya vize yada göçmenlik başvurusu yapacak kişiler yetkili kurum tarafından parmak izi ve biometrik resim temin etme durumundadırlar. Turkiye'de bu işlemi VFS GLOBAL - CANADA ofisleri yapmaktadır. Istanbul ve Ankara ofislerinde sadece bu işlemleri gercekleştirebilirsiniz. 85 CAD - Kanada doları hizmet bedeli vardır.
Saygılarımızla,

hosmhmt
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

merhaba sayin excellans red aldim iki kere ilk olani kanada evlilik yapmistim ulkende bekle dediler geldim sonra red verdilen Canada olmadigim icin anlmadim git dediler geldim red verdilen gelmesen suclusun..ikinci Turkey de evlilik yaptim tekrar dugun dernek derken 1 yil oldu yine red bu sefer de evlilik gercek degil dediler hersey gosterdim akil Almaz evrak verdik ama malesef gercek olan iliskiye inamadilar ve esim dusuk yapti doktor raporuni bile gosterdim bakmadilar bile ve tmm 8 ay esim yanimdaydi yine inamadilar inanmazlar ancak ki zahte evliliklere kagit veriler dunyanin duzeni SIMDI SAYIN EXCELLANS BENIM BUNDAN SONRA NE YAPMAM GEREKIYOR IHTIRAZ ETME HAKKIM VAR MI TEKRAR SPORSOLUGU BASVURMA HAKKIM VAR MI..
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hosmhmt yazdı: Ocak 19, 2020, 2:09 pm merhaba sayin excellans red aldim iki kere ilk olani kanada evlilik yapmistim ulkende bekle dediler geldim sonra red verdilen Canada olmadigim icin anlmadim git dediler geldim red verdilen gelmesen suclusun..ikinci Turkey de evlilik yaptim tekrar dugun dernek derken 1 yil oldu yine red bu sefer de evlilik gercek degil dediler hersey gosterdim akil Almaz evrak verdik ama malesef gercek olan iliskiye inamadilar ve esim dusuk yapti doktor raporuni bile gosterdim bakmadilar bile ve tmm 8 ay esim yanimdaydi yine inamadilar inanmazlar ancak ki zahte evliliklere kagit veriler dunyanin duzeni SIMDI SAYIN EXCELLANS BENIM BUNDAN SONRA NE YAPMAM GEREKIYOR IHTIRAZ ETME HAKKIM VAR MI TEKRAR SPORSOLUGU BASVURMA HAKKIM VAR MI..
Sayın Hosmhmt merhaba,
Sponsor olan eşinizin, son red kararından 30 iş günü geçirmemek kaydı ile itiraz davası acma hakkı bulunmaktadır. Tüm evliliğinizi, bebek delilleri, vs vs ile tekrar mahkemede kararın yanlış oldugunu dile getirerek davanızı kazanıp hakkınızı geri alabilirsiniz.
Saygılarımızla,

hosmhmt
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sy exsallans itiraz davasini kanada dami acmasi Gerek
hosmhmt
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

sayin excellans ihtiraz dilekcesini ankara konsolosa gondersek veya dillekce yolarsak Kabul ediyorlar yani bakarlar mi
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hosmhmt yazdı: Ocak 30, 2020, 3:13 pm sayin excellans ihtiraz dilekcesini ankara konsolosa gondersek veya dillekce yolarsak Kabul ediyorlar yani bakarlar mi
Sayın Hosmhmt merhaba,
Itiraz davasını Kanada içinden yapmalı eşiniz. 30 günü gecmeden https://irb-cisr.gc.ca/en/filing-immigr ... pp-a1.aspx başvurusunu yapmalı.
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön