islemler sirasi

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: islemler sirasi

Okunmamış mesaj gönderen hceeylan »

Sn Belinda merhaba,
Dosyalarimizin sonuclanmasi ayni tarihte olabilir. Eger bir haber alirsaniz beni bilgilendirmenizi isterim. Eger ki ben bi haber alirsam Ankara'dan ben de sizi haberdar ederim buradan. Saglicakla kalin
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Belinda »

Sn Hceeylan,
Mutlaka haberleşelim.

Saygılarımla,
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Belinda yazdı: Mayıs 31, 2018, 1:28 pm Sn Hceeylan,
Mutlaka haberleşelim.

Saygılarımla,
Syn Belinda henuz bir haber yok degil mi?
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn;Hceeylan
Hic haber yok.Sizde durumlar nasil?
Saygilarimla,
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Belinda yazdı: Haziran 7, 2018, 5:43 pm Sn;Hceeylan
Hic haber yok.Sizde durumlar nasil?
Saygilarimla,
Bizdede hic haber yok. Hergun bir umutla bekliyorum ama artik yormaya başladi acikcasi.

Saygilarimla..
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn;Hceeylan
Sabirla beklememiz gerekiyor.Ayrica okullarin kapandigi donem diger turlu vize icinde cok yogun olduklarini dusunmekteyim.Sizin baslangici hizli baslamis umarim sonuclanmasida cabuk olur.Haberleselim.

Saygilarimla,
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn;Hceeylan
14.06.2018 bugün Kanadada yaşamaya başladıktan sonra hangi internet sayfasından ne şekilde yararlanabileceğime dair e-mail geldi.Aynısı sizede ulaştımı?Bu arada üç ay Kanadada tatilde olduğumuz için sistemde Istanbul adres bilgisini Kanada adresimizle değişiklik yaptık.Pr kartımın sonucunu Kanadada bekliyeceğim.Böyle bir durumda bildiğim kadarıyla Toronto ofisi bakıyor Ankara yerine.🌹

Saygılarımla,

Sizde haber alırsanız mutlaka birbirimizi bilgilendirelim.Sn.Execellansın ve sizin şeker bayramınızı kutlarım.☕
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Belinda yazdı: Haziran 14, 2018, 3:03 pm Sn;Hceeylan
14.06.2018 bugün Kanadada yaşamaya başladıktan sonra hangi internet sayfasından ne şekilde yararlanabileceğime dair e-mail geldi.Aynısı sizede ulaştımı?Bu arada üç ay Kanadada tatilde olduğumuz için sistemde Istanbul adres bilgisini Kanada adresimizle değişiklik yaptık.Pr kartımın sonucunu Kanadada bekliyeceğim.Böyle bir durumda bildiğim kadarıyla Toronto ofisi bakıyor Ankara yerine.🌹

Saygılarımla,

Sizde haber alırsanız mutlaka birbirimizi bilgilendirelim.Sn.Execellansın ve sizin şeker bayramınızı kutlarım.☕
Sn;Belinda merhaba,
Tam olarak anlayamadim acikcasi. Şu an siz Kanadadamisiniz? ve pasaportunuz istendi mi acaba? Ve size maili Ankara mi gonderdi yok sa Kanada mi? Mailin tam icerigi nedir?

Sizin de mubarek ramazan bayraminiz kutlu olsun ve sayin Execellansin:)))
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn Hceeylan,
Ben Kanadaya tatile geldim üç ay gibide kalmayı planladık eş zamanlı olarak pr başvurum ile ilgili süreçte devam etmekte.Başvuru formundaki adresimi İstanbul adresi yerine Torontodaki adresime çevirdim.Çünkü Ankaradan pasaportumu isteseler kendilerine ulaştırmam.Çünkü Kanadadayım.Buğün bana ulaşan emailde Kanadada pr programı kapsamında neler yapmam gerektiği hangi internet sitelerinden yararlanmam gerektiği yazıyor.Söyle bir çıkarımda bulundum adres değişikliği yaptığım için göndermiş olabilirmi ! Sizede böyle bir ileti ulaştımı ?E-mail Ankaradan değil Kanadadan geldi www.cic.com.ca sayfasındaki bana ayrılan bölüme yüklemişler.Ukalalık etmek istemiyorum fakat bunlarla uğraşana kadar bi zahmet Pr işleminiz sonuçlandı diye email gönderseler olmaz sanki! 189 gün geçti... Sizde gelişme olursa birbirimizi haberdar edelim.

Saygılarımla,
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Belinda yazdı: Haziran 15, 2018, 3:31 am Sn Hceeylan,
Ben Kanadaya tatile geldim üç ay gibide kalmayı planladık eş zamanlı olarak pr başvurum ile ilgili süreçte devam etmekte.Başvuru formundaki adresimi İstanbul adresi yerine Torontodaki adresime çevirdim.Çünkü Ankaradan pasaportumu isteseler kendilerine ulaştırmam.Çünkü Kanadadayım.Buğün bana ulaşan emailde Kanadada pr programı kapsamında neler yapmam gerektiği hangi internet sitelerinden yararlanmam gerektiği yazıyor.Söyle bir çıkarımda bulundum adres değişikliği yaptığım için göndermiş olabilirmi ! Sizede böyle bir ileti ulaştımı ?E-mail Ankaradan değil Kanadadan geldi www.cic.com.ca sayfasındaki bana ayrılan bölüme yüklemişler.Ukalalık etmek istemiyorum fakat bunlarla uğraşana kadar bi zahmet Pr işleminiz sonuçlandı diye email gönderseler olmaz sanki! 189 gün geçti... Sizde gelişme olursa birbirimizi haberdar edelim.

Saygılarımla,
Sayin Belinda:
Bana ulaşan hala bir mail yok. Mayisin 26nda ulasti Ankaraya ama henuz bir gelişme yok. Sizde en son durum nedir acaba? Bir de Kanada'ya turist vizesiyle mi giris yaptiniz?
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn;Hceeylan
Evet benim 10 yillik Kanada super vize dedikleri turist vizem var.Somestre ve yaz tatillerimi Kanadada bu vize turuyle gecirmekteyim.
Saygilarimla,
Not:Saniyorum benin dosyami Ankaradan tekrar Torontoya tasidilar.Adres degisikliginden dolayi. Gelisme olursa lutfen haberleselim.Iyi haberlerinizi bekliyorum.
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn;Hceeylan,
Ankaradan pasaport,iki adet fotograf ve email yazdırıp doldurarak Ottowa'daki bir adrese 30 gün içinde göndermemi istedikleri bir email ulaştı.Çok şükür sonunda🙏🏻☕️

Saygılarımla,

Sizdende haber bekliyeceğim.Gelişmelerden haberdar ederim.Lütfen sizde sizin gelişmelerinizden bilgi veriniz.
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Belinda yazdı: Haziran 20, 2018, 3:30 pm Sn;Hceeylan,
Ankaradan pasaport,iki adet fotograf ve email yazdırıp doldurarak Ottowa'daki bir adrese 30 gün içinde göndermemi istedikleri bir email ulaştı.Çok şükür sonunda🙏🏻☕️

Saygılarımla,

Sizdende haber bekliyeceğim.Gelişmelerden haberdar ederim.Lütfen sizde sizin gelişmelerinizden bilgi veriniz.
Sn: Belinda
Cok cok sevindim. Umarim hersey gonlunuzce olur. Darisi artik benim başima ne diyeyim :)
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn;Hceeylan,
Durumunuzda herhangi bir gelişme oldu mu?

Saygılarımla,
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Belinda yazdı: Temmuz 5, 2018, 8:58 pm Sn;Hceeylan,

Saygılarımla,
Sn; Belinda ve Excellans merhabalar,
4 Temmuz gunu bize ulaşan mail de pasaportumun ön sayfasini 60 gün icinde online olarak yüklememi ve ya email atmami istediler. Bende 5 Temmuz günü hem online olarak yukledim hem de email olarak attim. Yine 5 Temmuz günü sabah erken saatlerde Kanadada neler yapacagima dair, faydali linkler içeren mail attilar. Yalniz pasaportumu online olarak yuklemeden önce geldi bu faydali linkler iceren email. Şimdi sormak istedigim acaba ne zaman benden pasaport isteyecek Ankara ve ya isteyecek mi? Sayin Excellans tecrubeleriniz beni aydinlatacaktir. Sayin Belinda acaba sizin son durum nedir?

Saygilarimla..
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Merhaba,
Tebrikler bence sizden pasaportunuzu en kısa sürede isteyecekler çünkü banada aynı açıklayıcı email gönderdikten 15 gün sonra pasaportumu istediler.Yinede Sn.Excellansları daha iyi bilir.Benle ilgili haberler PR 'ım onaylandı şimdi pasaportumu ve pr kartımı beklemekteyim.Hemen sonrasında G1 ehliyet sınavına gireceğim.Yeni anlaşma gereği türkçe olarak sınavdan yararlanma hakkımız varmış yeni öğrendim.Dil yeterliliği olmayan fakat Kanada ehliyetim olsun diyen için harika bir gelişme.😎

Saygılarımla,

Bol sans...☕️
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Belinda yazdı: Temmuz 7, 2018, 8:16 pm Merhaba,
Tebrikler bence sizden pasaportunuzu en kısa sürede isteyecekler çünkü banada aynı açıklayıcı email gönderdikten 15 gün sonra pasaportumu istediler.Yinede Sn.Excellansları daha iyi bilir.Benle ilgili haberler PR 'ım onaylandı şimdi pasaportumu ve pr kartımı beklemekteyim.Hemen sonrasında G1 ehliyet sınavına gireceğim.Yeni anlaşma gereği türkçe olarak sınavdan yararlanma hakkımız varmış yeni öğrendim.Dil yeterliliği olmayan fakat Kanada ehliyetim olsun diyen için harika bir gelişme.😎

Saygılarımla,

Bol sans...☕️
Sayin Belinda cok cok sevindim sizin için. İnşallah hersey hedeflediginiz gibi ve gönlunuzce olur. Insallah kisa surede benden de pasaport isterler. Gozum telefonda olacak bu hafta bakalim.

Sizede bol şanslar. Haber olursa tekrardan bilgi verecegim. Saglicakla kalin:)
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

hceeylan yazdı: Temmuz 6, 2018, 12:51 am

Saygılarımla,
4 Temmuz gunu bize ulaşan mail de pasaportumun ön sayfasini 60 gün icinde online olarak yüklememi ve ya email atmami istediler. Bende 5 Temmuz günü hem online olarak yukledim hem de email olarak attim. Yine 5 Temmuz günü sabah erken saatlerde Kanadada neler yapacagima dair, faydali linkler içeren mail attilar. Yalniz pasaportumu online olarak yuklemeden önce geldi bu faydali linkler iceren email. Şimdi sormak istedigim acaba ne zaman benden pasaport isteyecek Ankara ve ya isteyecek mi? Sayin Excellans tecrubeleriniz beni aydinlatacaktir. Sayin Belinda acaba sizin son durum nedir?

Saygilarimla..
Sayin Excellans bilgileriniz ve deneyimleriniz benim icin cok degerli, bilgilerinizi bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

hceeylan yazdı: Temmuz 8, 2018, 12:07 am
hceeylan yazdı: Temmuz 6, 2018, 12:51 am

Saygılarımla,

Saygilarimla..
Sayin Excellans bilgileriniz ve deneyimleriniz benim icin cok degerli, bilgilerinizi bekliyorum.
Sayın Hceeylan merhaba,
Bu hafta yuksek ihtimal olmakla beraber 10 gün içinde dosyanız kapanmış olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sn Hceeylan merhaba,
Gelişmeler umarım isteğiniz gibi oluşmaktadır?

Saygılarımla,
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sayin Excellans, Belinda ve Bizvekanada ailesi;
2 Mart 2018 tarihinde ilk başvuruyu eşimle yaptik. 26 Mayis tarihinde dosyamin Ankaraya ulaştigi maili geldi. 6 Temmuz tarihinde faydali link içeren mail geldi. 10 Temmuz gunu Ankaradan gelen son mailde ise pasaportumu 30 gun icinde, gelen maili de doldurup visa ofisine gondermem istendi. 11 Temmuz gunu bu işlemleri yapip pasaportumu visa ofisine ulaştirdim. 18 Temmuz gunu visa basilmiş pasaportumu aldim. Nasip olursa ay sonunda Kanada da olacagim.

Her seyden önce inanilmaz zor zaman alan ve sikintili bir surec. En kotü yanlarindan biride surece herkesin yabanci olmasi ve cok cok az bilgi sahibi olmamiz. Bu surecte en önemli desteği Sayin Excellans'tan aldim. Çunku eşimle ben fiyatlarin yuksek olmasi nedeniyle herhangi bir avukatla çalışmadık evraklari tamamen kendimiz hazirlayip doldurduk ve çok şukur hicbir evrakta sıkıntı yaşamadık. Size de en buyuk tavsiyem evraklari cok özenli hazirlayin. Sayin Belinda'yla beraber hergun bir haber bekledik ve sonunda guzel haberler geldi. Sabirli, cok sakin ve evraklari cok titiz hazirlayin.

Son sözü sayin Excellansa ayirmak istiyorum. Tecrubeleriniz bize kilavuzluk etti ve şuana kadar ki butun öngörülerinizi yaşadik. Size ne kadar teşekkur etsem azdir. Sagolun varolun iyi ki sizin gibi biri, bu kadar insana aydinlatici oluyor :)
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hceeylan yazdı: Temmuz 20, 2018, 11:35 am Sayin Excellans, Belinda ve Bizvekanada ailesi;
2 Mart 2018 tarihinde ilk başvuruyu eşimle yaptik. 26 Mayis tarihinde dosyamin Ankaraya ulaştigi maili geldi. 6 Temmuz tarihinde faydali link içeren mail geldi. 10 Temmuz gunu Ankaradan gelen son mailde ise pasaportumu 30 gun icinde, gelen maili de doldurup visa ofisine gondermem istendi. 11 Temmuz gunu bu işlemleri yapip pasaportumu visa ofisine ulaştirdim. 18 Temmuz gunu visa basilmiş pasaportumu aldim. Nasip olursa ay sonunda Kanada da olacagim.

Her seyden önce inanilmaz zor zaman alan ve sikintili bir surec. En kotü yanlarindan biride surece herkesin yabanci olmasi ve cok cok az bilgi sahibi olmamiz. Bu surecte en önemli desteği Sayin Excellans'tan aldim. Çunku eşimle ben fiyatlarin yuksek olmasi nedeniyle herhangi bir avukatla çalışmadık evraklari tamamen kendimiz hazirlayip doldurduk ve çok şukur hicbir evrakta sıkıntı yaşamadık. Size de en buyuk tavsiyem evraklari cok özenli hazirlayin. Sayin Belinda'yla beraber hergun bir haber bekledik ve sonunda guzel haberler geldi. Sabirli, cok sakin ve evraklari cok titiz hazirlayin.

Son sözü sayin Excellansa ayirmak istiyorum. Tecrubeleriniz bize kilavuzluk etti ve şuana kadar ki butun öngörülerinizi yaşadik. Size ne kadar teşekkur etsem azdir. Sagolun varolun iyi ki sizin gibi biri, bu kadar insana aydinlatici oluyor :)
Sayın Hceeylan merhaba,
Yeni hayatınızda basarılar diler, samimi teşekkürleriniz içinde ayrıca teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
Belinda
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sayın Hceeylan merhaba,
Tebrik ederim.Bundan sonraki yeni yaşantınızın size Sağlık,mutluluk ve başarı getirmesini dilerim.🎉🎊

Saygılarımla,
Umutcnd
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Umutcnd »

Merhaba excalans,kanada vizemiz onaylandı 😊 iki çocuğum var kızım liseye geçti,oğlum ortaokula giderken öğrenim durumlarıyla ilgili nasıl bir belge götürmeliyim. Kızımın gideceği lise daha belli olmadı.muhtemelen eylülün 1.yada 2.haftası gideceğiz .şimdiden çok teşekkür ediyorum benim için bir dayanak oldunuz.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Umutcnd yazdı: Ağustos 16, 2018, 12:00 am Merhaba excalans,kanada vizemiz onaylandı 😊 iki çocuğum var kızım liseye geçti,oğlum ortaokula giderken öğrenim durumlarıyla ilgili nasıl bir belge götürmeliyim. Kızımın gideceği lise daha belli olmadı.muhtemelen eylülün 1.yada 2.haftası gideceğiz .şimdiden çok teşekkür ediyorum benim için bir dayanak oldunuz.
Sayın Umutcnd merhaba,
Cocugunuzun eğitim kurumundan transcript ve en son ilkokul diplomasını yanınızda Ingilizce yada Fransızca tercümeli olarak bulundurunuz.
Saygılarımızla,

MHARA
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen MHARA »

Sayın Excellans,

Ankara büyük elçiliği, IMM 5801 kodlu ön hazırlık servislerinin bahsedildiği mektubu yolladıktan sonra takribi ne kadar sonra pasaport isteği yaparlar?

Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

merthara yazdı: Eylül 20, 2018, 11:24 pm Sayın Excellans,

Ankara büyük elçiliği, IMM 5801 kodlu ön hazırlık servislerinin bahsedildiği mektubu yolladıktan sonra takribi ne kadar sonra pasaport isteği yaparlar?

Teşekkürler
Sayın Merthara merhaba,
Pre-Arrival doc. alındıktan sonra takip eden 1-3 hafta içinde pasaport sorgusu yapılmaktadır. Sürec direkt konosloslugun yogunlugu ile birebir alakalıdır.
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön