Kanada, Kanada'ya gidip kendi işyerimi açmak istiyorum?

Kanada'ya yatırımcı, girişimci,kendi mesleğine sahip ve orada iş kurarak devam ettirmek isteyenler ile merak ettikleri herşeyi paylaşacağız.Kanada Investor, Entrepreneur, Self- employed göçmenlik başvuruları
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Merhabalar,
Kanada'ya gidip kendi mesleğinize ait bir işyeri açmak ve bu sayede Kanada Göçmenliğini kazanmak istiyor iseniz ; sizlere aşağıda sıraladığımız şartları yerine getirdiğinizi düşüyorsanız yapmanız gereken sadece bizimle iletişim kurup detaylar ve prosedür hakkında bilgi almak olacaktır.

1- Mesleğinizde en az 2 yıllık tecrübeniz var ise,
2- En az lise ve üstü eğitim düzeyiniz yada mesleksel ticari sertifika yada belgeye sahip iseniz,
3- İngilizce yada Fransızca yabancı dillerinden en az birini yada her ikisinde seviyeniz orta seviyenin üstünde ise,
4- Maddi ve ekonomik olarak en az 100.000 CAD - Kanada doları birikiminiz, sermayeniz, varlığınız var ise,
5- Evli iseniz eşinizinde eğitim seviyesi en az lise ve üstü bir derecede ise,
6- Sağlık yönünden herhangi bir probleminiz yok ise,
7- Emniyet, adli yönden herhangi bir probleminiz yok ise,

info@bizvekanada.com
destek@bizvekanada.com
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
hakan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen hakan »

Yukarıda yazdığınız 7 maddenin hepsini karşılayabiliyorum. Lütfen bana konu ile ilgili detayları yollayıp iletişime gecebilir misiniz?

Kanada 'da bilgisayar firması açmak istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Hakan bey merhaba,
İlgilendiğiniz başvuru klasmanı ile ilgili sizinle irtibata geçilecektir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Üyelerimiz merhaba,

Bildiğiniz gibi Kanada Federal Yatırımcı göçmenlik başvuruları 26 Haziran 2010 tarihinde yeniden düzenlenmek için durdurulmuştur. 1 Aralık 2010 tarihinden geçerli olmak üzere bu klasmanda göçmenlik başvuruları tekrar işleme alınacaktır. Yine daha evvel başvuru yapabilmenin maddi ana şartları olan 800.000 cad tutarında sermaye - malvarlığı ve minumum 400.000 cad yatırım gerekliliğide yeni oluşum içinde düzenlenerek 1.600.000 cad sermaye- mal varlığı ve minumum 800.000 cad yatırım yapma zorunluluğu olarak değiştirilmiştir.
İlgilenenlerin bilgisine,
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

GENEL BİLGİ :
Kanada göçmenlik kartı yada Permanent Resident Card- başvurusu ve kartların ibraz edilen adreslere teslim süresi 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren 29 iş günü içinde olarak belirlenmiştir.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
noche
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen noche »

Merhabalar
Ben ve esim belrtilen sartlara uyuyoruz,bizim TR de B&B otelimiz var buna benzer bir is yapmak istiyoruz ve bu sartlar icin belirli bir eyalet sarti varmi
Lutfen benimle irtibata gecerseniz sevinirim
Cok tesekkurler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Noche merhaba,
Kayıtlı e-mail adresinizden irtibata geçilmiştir.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Üyelerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız.
19 Ocak 2011 tarihinden itibaren Permanent Resident - PR kart teslimatları; başvuru sahiplerinin sabit ikamet adresi belirtmesini takiben 25 iş günü olarak belirlenmiştir.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
weys_12
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen weys_12 »

sayın exelans en ustte yazdıgınız sartlar bana uyuyor bu sartlar hala gecerlımı
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Weys merhaba,
Tabiki, şartlarınız uyuyorsa bize e-mail adreslerimizden ulaşınız bizde detaylı bilgiyi size verelim.

info@bizvekanada.com
destek@bizvekanada.com
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Üyelerimiz merhaba,
Son zamanlarda özellikle e-mail yolu ile bizlere sorulmakta olan belli bir meslek ve belli bir birikim ile en kolay göçmen olabileceğimiz eyalet neresidir? Kanada'da böyle bir yer varmıdır? sorusunu burada cevaplayarak herkesi konu hakkında en azından bilgilendirmiş olalım yada merak edenler, edecek olanlarda bilgi sahibi olsunlar.
Eyaletler arasında bu iki tanıma en çok uyan MANITOBA EYALETI BUSINESS IMMIGRATION klasmanıdır:
BU KLASMANDA 75.000 CAD Kanada doları depozito 2 yıl faizsiz olarak Manitoba eyaletine güvence olarak yatırılır,
-Kanuni yollardan kazanılmış 350.000 CAD Kanada doları değerinde mal varlığına ailece sahip olmak (Eşlerin varlıkları dahil olabilir, ev-arsa vs dahil olabilir)
-Şirket yada işyeri sahibi yada (Tarım,tarla, arazi, üreticilik, çiftçicilik, yetiştiricilik, seracılık, bahçecilik vs) sahibi, yada bunlarda buralarda üst düzey yönetici olarak en az 3 yıl görev yapmış olmak,
- Ön kabul sonrası gönderilecek davetiye ile 7 gün mutlaka Manitoba Eyaleti Tanışma toplantısına katılmak,(Gonderilecek resmi davetiye ile vize işlemlerinizi yapabiliceksiniz)
- Minimum 150.000 CAD Kanada doları tutarında Manitoba eyaletinde olmak kaydı ile (Arazi, arsa, bina, dükkan, ev, motorlu taşıt, araba, tarım araçları, ofis malzemeleri, teknik cihazlar, teknolojik cihazlar, makineler, ikinci el kullanımlar, yeni bir ticari iş vs.) yatırım yapmak.
2.yıl sonunda 75.000 CAD meblag geri iade edilecektir(Faizsiz)

Yine konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen üyelerimiz bizlere e-mail adreslerimizden ulaşabilirler.

info@bizvekanada.com
admin@bizvekanada.com
Şartlara uyan başvuru sahibi yada başvuru sahibi ve ailesi Permanent Resident hakkı sahibi olacaktır.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
weys_12
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

pekı bu eyalet hangı tarıhe kadar bu sartlarda gocmenlıgı kabul edıyor.ve o eyalette yasamam sart mı.cunku ontarıo dusunuyorum
Kullanıcı avatarı
weys_12
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

ıngılızce bılgısı ıelts ıstemıyorlar degıl mı
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Weys_12 merhaba,
O eyalet göçmenlik başvurusu yaptığınız için tabiki o eyalette yaşamak ve ikamet etmek zorunluluğunuz minimum başvuru klasmanınıza göre vardır. Ayrıca yine yabancı dil yeterliliği konusunda ise girişimci olarak sorunuzu yöneltiyorsanız 35 puanlık toplam puanı elde etmeniz yeterlidir. Yani bunu yaş, mesleki tecrübe, eğitim geçmişi ilede tamamlayabilir orta dereceli bir Ingilizce bilgisi ile geçiş sağlanabilinir. Fakat sizin Ontario'da yaşamayı düşünüyorum düşüncenizde ne yazıkki bunlar uymamaktadır. Ama o eyalete gidersiniz gerekli şartlara uyarsınız bir ev-dükkan vs alırsınız onu kiraya vesaire verirsiniz kendiniz Ontario'ya ya yerleşirsiniz bu ayrı...
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
weys_12
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

sayın excellans sızı eskı yazdıgınız sıteden berı takıp edıyorum.durustlugunuz , samımıyetınız ve yardımlarınız dan oturu herkes adına tesekkurler.. .kendımle alakalı bıraz bılgı vereyım sıze.4 yıldır bır ısletmem var .ve turkıye standartlarında ıyı kazanıyorum.kanada gocmenlıgım olsa bıle burdakı ısımı bırakmıyacagım.sureklı gel gıtler yapacagım ınsallah.yas, meslekı tecrube gıbı sorunlarım yok.unıversıte mezunuyum.yas 28.bende sızın dedıgınız gıbı manıtoba eyaletınde ya bı dukkan yada ev alarak onu kıraya vermeyı dusunuyordum.bı kac sorum olacak 1;manıtoba eyaletı bu sartlarda gocmenlıgı hangı tarıhe kadar kabul edıyor.(malum kanadada sartlar devamlı degısıyor) 2:ıngılızcem yok denecek kadar az ama dıger sartlarım puanlamada sorun yok.ıngılızce sevıyem sorun olur mu? 3: 350 bın dolar mal varlıgı demıssısın .paramın cogu nakıt seklınde ve farklı farklı yer ve kısılerde(kuyumcu.arkadas.banka)....bunları basvuru surecımde tek bankada hesabımda bırlestırdıgım vakıt bu gocmenlıgımı degerlendırenler gozunde yanlıs anlasılmaz degıl mı? 4:eyalet 7 gunluk tanısma toplantısını hangı amacla yapıyor.bır nevı mulakat mı? 5:temmuz ayında kanadaya tatıle gıdecektım torontoda arkadasımın yanına .sızce basvurulacaksa hemen mı yoksa kanadada ıken basvuru yapılabılıyorsa orada mı basvurmak daha mantıklı? 6:basvuruyu nasıl yapacagım? bunlar harıcınde baska bılgılerde verırsenız sevınırım.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Weys_12 merhaba,
Öncelikle Kanada hakkındaki gelecek planlarınız hayırlı olsun.
Sorularınıza kısa kısa cevap verir isek:
1- Bu başvuru tipinde bir zaman kısıtlaması söz konusu değildir şuanda belirtilmiş resmi olan.
2- Ingilizce seviyeniz sorun olmaz fakat eğer bu konuda ciddi bir düşünce içinde iseniz ön başvuru evraklarınız ve kabulü sonrası kısa süreli bir kurs almanız en azından günlük konuşmalarda size yardımcı olacaktır.
3- Hayır bu konuda herhangi bir yanlış düşünce olmayacaktır zaten bu meblag ve varlıgın sizin adınızda yada evli iseniz eşinizin adında olması birinci şarttır.
4-Eyalet bu tanişma toplantısını adındanda belli olduğu üzere tanışma anlamında yapıyor bu sürede hem size kendi eyaletlerini ve iş imkanlarını, olanaklarını, kolaylıklarını tanıtıp anlatacaklar aynı zamanda sizi dinleyecekler neler yapmayı planlıyorsunuz neler yapıyorsunuz vs gibi tam bir mülakat gibi değil daha çok bir sunum ve karşılıklı tanışma ve anlama gibi düşünebilirsiniz.
5- Bu seçim tamamıyle size kalmış fakat eğer Toronto'ya ziyaret yapar ve bu arada Manitoba'ya bir ziyaret gerçekleştirebilirseniz tabiki bu çok çok iyi olacaktır böylece davet kısmındaki sorunuda aşabilme olanagınızda ortaya cıkabilir yani direkt ön eleme değerlendirmeside yapılabilinir.
6- Başvurunuzun yapılması aşamaları ve detayları için BAŞVURU linkinden adımları takip edebilirsiniz.
Bunlar haricinde hangi konuda yada sizin özellikle merak ettğiniz detay var ise bize e-mail adreslerimizden ulaşabiliriz.

info@bizvekanada.com
destek@bizvekanada.com
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
weys_12
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

tesekkurler.oncekı mesajımda belırttıgım gıbı ıngılızce sevıyem en alt sevıye oldugu ıcın gosterdıgınız sıteden pek bısı anlamadım.sızı bıraz yoracam lutfen kusuruma bakmayın.bırkac sorum var.1:tummuz ayında kanadaya geldıgımde wınnıpege gıtmeden once arayıp randevu vb. gıbı bısı almamıza gerek var mı? 2:wınnıpege gıderken turkıyeden yanımda goturmem gereken bısı var mı(belge, para,vb.) 3:muracaat sonrası vıze alımına kadar gecen sure? 4:bana vereceklerı oturumla kanadalıların haklarından ne kadarına sahıp olacam ve vatandaslık basvurusuna ne kadar sure sonra basvurabılecem
Kullanıcı avatarı
weys_12
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

5:daha onceden soylemıstım wınnıpeg de bır mülk alıp torontoda yasamak ıstedıgımı.wınnıpegdekı mülkü kiraya vereceğim.sorum su acaba bu yatırımım hangı tarıhe kadar monıtobo sınırları ıcınde olmalı .
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Weys_12 merhaba,
Yukarıdaki mesajımızın sonunda;
''Bunlar haricinde hangi konuda yada sizin özellikle merak ettğiniz detay var ise bize e-mail adreslerimizden ulaşabiliriz.
info@bizvekanada.com
destek@bizvekanada.com ''

Böyle bir cümle yer almakta sanırım bunu görmediniz.
Saygılarımızla,

fore
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen fore »

merhaba bizde esim ve oglumla birlikte kanada'ya gocmenligi dusunuyoruz
suan tr'de kendi sirketimiz var dis tic. ile ilgili.
kanada'da acmayi planladigimiz isimizde hazir sadece yer arastiriyoruz
vancouver'e yerlesmeyi planliyoruz. ingilizcem iyi seviyede
daha onceden 7 yil abd'de yasadim oglumuz abd vatandasi bunlarin artisi varmidir bizim icin
gocmenlik suresi ne kadar surer??
simdiden tesekkurler
calismalarinizda basarilar
Kullanıcı avatarı
akita
Onursal Üye

Okunmamış mesaj gönderen akita »

Sn fore merhabalar,

Sanırım saat farkından dolayı excellans biraz geç cevap verir.
Ben bu arada bilgim dahilinde birkaç yanıt vereyim diye düşündüm.
Siz sanırım girişimci, yatırımcı ya da self employment kategorilerinden bir tanesinden başvuru yapacaksınız.
Girişimci kategorisinde şu an başvuru kabul edilmiyor.
Yatırımcı ve diğer kategori için gerekli olan şartlar forumda mevcut.
ABD de yaşamış olmanızın ve oğlunuzun durumunun + puan getireceğini düşünmüyorum ( puanlamada ). Yurt dışı tecrübeniz olması belki bir adım öne geçmenize destek verebilir.
Bizim başvurudan itibaren toplam 1,5 yıl sürdü PR almamız.( Girişimci kategorisi )
Sanırım daha hızlı sonuçlanmakta şu an yatırımcı vs başvuruları. Fakat gene de 1 yıldan az olmayacağını düşünüyorum.

Saygılarımla
ResimResim
fore
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Akita yazdı:Sn fore merhabalar,

Sanırım saat farkından dolayı excellans biraz geç cevap verir.
Ben bu arada bilgim dahilinde birkaç yanıt vereyim diye düşündüm.
Siz sanırım girişimci, yatırımcı ya da self employment kategorilerinden bir tanesinden başvuru yapacaksınız.
Girişimci kategorisinde şu an başvuru kabul edilmiyor.
Yatırımcı ve diğer kategori için gerekli olan şartlar forumda mevcut.
ABD de yaşamış olmanızın ve oğlunuzun durumunun + puan getireceğini düşünmüyorum ( puanlamada ). Yurt dışı tecrübeniz olması belki bir adım öne geçmenize destek verebilir.
Bizim başvurudan itibaren toplam 1,5 yıl sürdü PR almamız.( Girişimci kategorisi )
Sanırım daha hızlı sonuçlanmakta şu an yatırımcı vs başvuruları. Fakat gene de 1 yıldan az olmayacağını düşünüyorum.

Saygılarımla

evt akita girisimci olarak basvurmayi dusunuyoruz
basvurular kabul edilmiyor demissiniz bunu nereden takip edebiliyoruz
sizin basvurunuz nasil gecti zorluk cikardilarmi??
Kullanıcı avatarı
akita
Onursal Üye

Okunmamış mesaj gönderen akita »

Sn Fore,

CIC resmi sitesinden ve tabi ki Sn Excellans'ın duyurularından takip edebilirsiniz.
Zorluk çıkartmak demeyelim çünkü biz koskoca bir klasör evrak ile destekli bir proje hazırladık sunduk.
Görüşmeye davet ettiler ve çok güzel geçti. Projemizi çok beğendiler ve aynı gün onay verdiler.
Umarım sizin için de aynı şekilde gelişir olaylar.

Selamlar
ResimResim
fore
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

tesekkurler akita
bakalim bizim islemlerimiz nasil ilerleyecek:)))
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Fore merhaba,
Öncelikle size şunu belirtmek isterizki 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren Federal Entrepreneur - Girişimci başvuru klasmanı geçici bir süre ile kapatılmış ve bu klasmanda başvuru alımı durdurulmuştur.

Bu yüzden yukarıda sormuş olduğunuz ve sayın Akita'nında cevap vermeye çalıştığı dosya hazırlanması + başvuru zamanı + sürecin uzunluğu gibi kısımlarda ne yazıkki o başvuru tipinden bir yorum ve açıklama yapmak mümkün olmamaktadır. Fakat, eğer konunuz hakkında bizlere ulaşıp (e-mail, telefon vs.)detaylı bilgi verirseniz size ve ailenize uygun diğer başvuru tipleri hakkında bilgi aktaralım.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Uyelerimiz merhaba,
Kanada'ya Federal klasmanda YATIRIMCI - INVESTOR başvuruları 700 adet yıllık başvuru sayısına ulaşmıştır. Bu klasmandan yapılacak yeni başvurular 01 Temmuz 2012 tarihine kadar durdurulmuştur.1 Temmuz 2012 tarihinde yeniden yıllık 700 adet başvuru kotası açılacaktır.

İlgilenenlere duyurulur.

Not: Quebec Eyaleti Yatırımcı / Investor, Girişimci / Entrepreneur başvurularında herhangi bir kısıtlama yada durdurulma yoktur. Bu eyalete bu klasmandan başvuru alımı devam etmektedir.
Saygılarımızla,

cahil
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen cahil »

Sayın Excellans öncelikle merhabalar. Forumdaki bilgiler ve güzel paylaşımlarınız için çok teşekkürler.
Ben Kanadaya göçmen olarak gitmeyi düşünüyorum ve bu işi uzun zamandır araştırıyorum, Skill Worker olarak gitme imkanım yok çünkü ingilizce seviyem çok iyi değil, o yüzden self emloyed olarak başvurabiliniyormuş sanırsam ve bende bunu araştırdım bu daldan başvurmak daha mantıklı geldi bana. İş tecrüben var bankada para da gösterebilrim acaba bu kategöride başvurmak sizce mantıklımı ve türkiyeden ne kaadar sürüyodur sizce. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Cahil merhaba,
Bizlere e-mail yoluyla ulaşınız, hem başvuru yapabilirliğinizi belirleyelim hemde başvuruyu yapma şekliniz hakkında detaylıca bilgi aktaralım.
destek@bizvekanada.com
admin@bizvekanada.com
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
kemal80
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Kanadada kendi işimi yapmak istiyorum(Self Employed)

Okunmamış mesaj gönderen kemal80 »

Merhabalar ben kanada icin self employed statusunde turizmci olarak basvuru yaptim turkiye de bir firmadan daha sonra ayni firma ile amerika ya dil egitimine geldim ve amerika da dosyanim sonuclanmasini bekledim turkiyedeki firma dosyami buffaloya yonlendirdi ve 2 hafta once olumlu sonuclandi. su anda torontodayim. toplam surec 2 yil surdu...tecrubelerimi isteyen arkadaslar ile paylasabilirim.....
Kullanıcı avatarı
hazor
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen hazor »

Kemal bey tecrübelerinizden yararlanmak için size ulaşabileceğimiz bir msn yada mail adresiniz varmıdır?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hazor yazdı:Kemal bey tecrübelerinizden yararlanmak için size ulaşabileceğimiz bir msn yada mail adresiniz varmıdır?
Sayın Hazor merhaba, Sayın Kemal beyin tecrübelerini burada herkesle paylaşması ve bilgilendirmesi sanırız çok daha faydalı olacak ve diğer sizin gibi bu konuda hakkında bilgi sahibi olmak, yada Kanada'da yaşayan bu süreci geçiren birisinden paylaşım almak isteyenlerede ışık tutmuş olacaktır. Tabiki, kendisi ile siz şahsınız özel olarak iletişim kurup kendinize özel sorularınızı sorabilirsiniz ancak bilgi paylaşımı herkes için olması bencillikten uzak olması biraz daha yararlı duruma sokacaktır.
Saygılarımızla,

Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Tüm Self Employed - Kendi işini - mesleğini yapma listesi ''Biz ve Kanada hakkında duyurular ''başlığımız altında sunulmuştur.
Saygılarımızla,

bezen
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Kanada, Kanada'ya gidip kendi işyerimi açmak istiyorum?

Okunmamış mesaj gönderen bezen »

Merhaba,

Şu an için devam eden girişimci vizeleri hangi eyaletlerde ve genel şartları nedir
a-gösterilmesi gereken mal varlığı tutarı
b-ne kadarlık bir iş kurulması gerekir
c-varsa yatırılması gereken teminat-deposit tutarı
d- teminatın geri alınma süresi
e- işin açılma tarihi -kanada ya gittikten sonra ne kadar zamanda yerine getirilmeli gibi

ve benim burada aklıma gelmeyen sorulara da cevap verebilirseniz sevinirim.

çok sordum kusura bakmayın
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bezen yazdı:Merhaba,

Şu an için devam eden girişimci vizeleri hangi eyaletlerde ve genel şartları nedir
a-gösterilmesi gereken mal varlığı tutarı
b-ne kadarlık bir iş kurulması gerekir
c-varsa yatırılması gereken teminat-deposit tutarı
d- teminatın geri alınma süresi
e- işin açılma tarihi -kanada ya gittikten sonra ne kadar zamanda yerine getirilmeli gibi

ve benim burada aklıma gelmeyen sorulara da cevap verebilirseniz sevinirim.

çok sordum kusura bakmayın
Sayın Bezen merhaba,
Tüm sordugunuz soruların cevapları 13 adet eyalet için farklılık göstermektedir. Ve takdir edersiniz ki burada size bu cevapları tek tek vererek zaman harcamayacak durumdayız. Sorularınızın cevaplarını biraz öz eleştiri yaparak GOOGLE arama motoru ile '' Provincial Entrepreneur Applications Canada '' yazarak çıkan sonuclar üzerinden; ALBERTA - SASKATCHEWAN-BRITISH COLUMBIA-ONTARIO- NEWFOUNDLAND-MANITOBA-PRINCE EDWARD ISLAND- YUKON-NEWBRUNSWICK-QUEBEC- NOVA SCOTIA eyaletlerimiz olarak bakabilir ve ögrenebilirsiniz.
Saygılarımızla,

bezen
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Excellans Merhaba,

Teşekkür ederim biraz araştırdım ve bir kaç danışmanlık firması ile görüştüm. (size de resume gönderdim) ya geri dönüş olmadı yada ciddiye alınmadı.

ondan burada sordum. bu yol ile giden arkadaşlar veya bilgi sahibi olanlar cevap verirler diye.

Örneğin en uygun maliyetli olan 2 tanesi için bile cevap bulabilsem memnun olurum.
ben nova scotia için şu sayfayı incelemeye çalıştım mesela.

tam olarak anlayamadım.

http://novascotiaimmigration.com

ilginiz için teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bezen yazdı:Excellans Merhaba,

Teşekkür ederim biraz araştırdım ve bir kaç danışmanlık firması ile görüştüm. (size de resume gönderdim) ya geri dönüş olmadı yada ciddiye alınmadı.

ondan burada sordum. bu yol ile giden arkadaşlar veya bilgi sahibi olanlar cevap verirler diye.

Örneğin en uygun maliyetli olan 2 tanesi için bile cevap bulabilsem memnun olurum.
ben nova scotia için şu sayfayı incelemeye çalıştım mesela.

tam olarak anlayamadım.

http://novascotiaimmigration.com

ilginiz için teşekkür ederim
Sayın Bezen merhaba,

Oncelikle destek ekibimiz mutlaka geri donus yapacaktır. Yogunluktan dolayı gecikme olusmaktadır.
Nova Scotia için kafanızı karıstırmadan;
- 21 yaş ve üzeri olmak,
- IELTS minimum 5.0 ve üzeri Ingilizce bilgisine sahip olmak,
- Minimum 3 yıl şirket sahipliği, üst düzey yöneticilik, sorumlu müdür vs vs geçmişe sahip olmak,
- Minimum 600,000 CAD - Kanada doları toplam mal varlıgına sahip olmak,
- Minimum 150,000 CAD - Kanada doları degerinde Nova Scotia içinde iş kurmak,

Eyaletin girişimci kategorisi ana şartlarıdır.
Saygılarımızla,

bezen
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Boyle bir işlemle ilgili yasal danışmanlık ve iş takibi hizmeti sizden almak istersek bize maliyeti ne olur Excallans?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bezen yazdı:Boyle bir işlemle ilgili yasal danışmanlık ve iş takibi hizmeti sizden almak istersek bize maliyeti ne olur Excallans?
Sayın Bezen merhaba,
Danısmanlık hizmetleri için destek@bizvekanada.com adresimizden ulaşınız, arkadaşlarımız sizi yetkili danışmanlara yönlendirsinler. Maliyetlendirme ve ücretlendirme kendilerine aittir.
Saygılarımızla,

bezen
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Excellans yazdı:
bezen yazdı:Boyle bir işlemle ilgili yasal danışmanlık ve iş takibi hizmeti sizden almak istersek bize maliyeti ne olur Excallans?
Sayın Bezen merhaba,
Danısmanlık hizmetleri için destek@bizvekanada.com adresimizden ulaşınız, arkadaşlarımız sizi yetkili danışmanlara yönlendirsinler. Maliyetlendirme ve ücretlendirme kendilerine aittir.
Excellans

Sanırım sizinkiler biraz yogun. Biraz kulaklarını cekelim Size zahmet.

görüşmek üzere
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Bezen merhaba,

Türkiye ile olan aramızda ki saat farkınıda unutmayalım lütfen..
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-YATIRIMCI, GİRİŞİMCİ- Investors,Entrepreneur-ECONOMIC CLASS” sayfasına dön