Evlilik Gitmedenmi yoksa gittikden sonrami

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
opsm
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Evlilik Gitmedenmi yoksa gittikden sonrami

Okunmamış mesaj gönderen opsm »

Merhaba.
Oncelikle yardiminiz icin cok tesekkurler.

Canadaya aldigim bir is teklifi sebebi ile tasinmak uzereyim. Sirketim benim icin calisma ve oturma iznini aliyor. Belgelerde ve izin basvurularinda yanimda esiminde gelip gelmeyecegi soruluyor. Bekarim ancak ciddi bir iliskim var ve evlilik planlari yapiyorum. Esiminde benimle gelebilmesi icin en uygun yolun gitmeden mi yoksa gittikten sonrami resmi evlilik yapmak oldugu konusunda yardima ihtiyacim var. Sizce en pratik ve en uygulanabilir yol hangisi olur. Gittikten sonra olursa en kolay yol hangisidir. Yoksa tamamen gitmeden oncemi bu islemleri halledeyim.

Tesekkurler tekrar yardimlariniz icin.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Evlilik Gitmedenmi yoksa gittikden sonrami

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

opsm yazdı:Merhaba.
Oncelikle yardiminiz icin cok tesekkurler.

Canadaya aldigim bir is teklifi sebebi ile tasinmak uzereyim. Sirketim benim icin calisma ve oturma iznini aliyor. Belgelerde ve izin basvurularinda yanimda esiminde gelip gelmeyecegi soruluyor. Bekarim ancak ciddi bir iliskim var ve evlilik planlari yapiyorum. Esiminde benimle gelebilmesi icin en uygun yolun gitmeden mi yoksa gittikten sonrami resmi evlilik yapmak oldugu konusunda yardima ihtiyacim var. Sizce en pratik ve en uygulanabilir yol hangisi olur. Gittikten sonra olursa en kolay yol hangisidir. Yoksa tamamen gitmeden oncemi bu islemleri halledeyim.

Tesekkurler tekrar yardimlariniz icin.
Sayın OPSM merhaba,
Eğer Kanada içinde LMIA başvurunuz yapılmadı ise, bu başvurunuz yapılmadan evvel ve ciddi iseniz evliliğinizi gercekleştirip eşinizide çalışma izninize dahil etmeniz en mantıklı yoldur. Aksi halde, gidişiniz sonrası evlilik ve sonrası başvurularda olası red alabilme ve yine göçmenliğinizi bekleyerek eşinize sponsor olarak başvuru yapma ve sürec acısından uzun bir bekleyişe maruz kalacaksınızdır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön