BVK ile KANADA

Kanada hakkında, ''BizveKanada'' hakkında duyurular, önemli notlar, gelişmeler, eğitim ve iş alanlarında tavsiye etkinlikleri paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

BVK ile KANADA

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın arkadaşlarımız, üyelerimiz merhabalar;
Kanada vatandaşlık, Kanada göçmenliği, Kanada’da eğitim, Kanada’da çalışma, Kanada aile sponsorlugu, Kanada girişimci – yatırımcı – kendi işini kurma, Start – Up Visa …Kısacası size ve ailenize uygun ve geleceginizi planladıgınız yada planlamakda oldugunuz Kanada yaşamlarınızda gerekecek olan her türlü klasman başvurularında ve başvuru sonrasında dahi sizlerle beraber Kanada’daki yaşamlarınızı kolaylaştıracak olası ihtiyaclarınızda destek olacagımız yapıya geçiyoruz. Nasıl mı?
Sizleri sadece başvuru sahibi yada ticari bir obje olarak değil sizleri BIZ ve KANADA ailesinden sayarak tanışmamızın en başından yerleşmenize ve yerleşmenizde ihtiyacınız olacak tüm detaylarda aktif yada tavsiye ile beraber sizi yada ailenizi Kanada’da en kısa sürede yerleşiminizi tamamlamanızda da yardımcı ve ön ayak oluyoruz.
Basit olarak nelerden bahsediyoruz dersek; Ucak biletlerinden, ev kiralama yada alım satım, ehliyet sınavları, saglık kartları başvuruları, arac alım, sosyal güvenlik kartları başvuruları, olası cocuklarınızın okul bölge kayıtları, kolej – fakulte – universite – akademik yapılardaki ihtiyaclarınız, banka hesapları, para transferleri….
Göç etmek kişinin ve ailenin isteği ile beraber gercekde çekinceleri, acabaları barından bir yapıdır. Kesinlikle kararlılık gerektirir fakat bunun yanında bu kararlılıgı kolaylastıracak ve destekleyecek bir fiziksel yardım sizleri tüm bu acabalardan yada çekincelerden kurtarmaya ciddi şekilde yardım edecektir.
Bilgi kirliliğinden, yetersiz ve karışık bilgilerden, güncel ve gerçek olmayan anlatımlardan sizleri kurtularak en güncel ve sadece size yada ailenize uygun artısı-eksisi-süresi-süreci hakkında her zaman acık ve dürüstce bilgilendirme alacagınız bir yapıda olacaksınız.
İşte tam bu noktada BVK sizlere yaşanılacak şehir, çalışılacak iş gibi esas kişi ve aileleri bir nebze çekindiren konularda da destek olmaya hazırdır.
Tüm bu yapılarda merak ettikleriniz, danışmak istedikleriniz, sormak istedikleriniz için yapmanız gereken tek şey destek ekibimize ulaşmanız olacaktır. Destek ekibimiz kişiye yada aileye uygun klasman yada kişi yada ailenin isteği üzerine uygunlugunuzu tespit edip sizleri ICCRC yetkili danışmanlarımızla beraber istek ve arzularınızın sonuclanması ve BIZ ve KANADA ailesine katmak için hazır olacaklardır.

''Biz ve Kanada'' ekibi tam hizmet sunan bir eğitim danışmanlığı ve göçmenlik danışmanlığı acentasıdır. ICCRC - yetkili danışmanımız Mr. Mert Ozturk ICCRC Member No - R516435 Eger legal yardım almak istiyorsanız;destek@bizvekanada.com
Dürüstce ve açıkca….
Saygılarımızla.
BVK
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
ozii
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: BVK ile KANADA

Okunmamış mesaj gönderen ozii »

Göçmenlik ile ilgili profesyonel destek almak istiyorum. Sağlıklı bir iletişim ile kisa surede bilgi alabilirsem sevinirim. Çalışma şartlarınız, süreç giibi konularda. Teşekkürler iyi çalışmalar
Oz.huselek@hotmail.com
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: BVK ile KANADA

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

ozii yazdı: Ekim 15, 2017, 10:08 am Göçmenlik ile ilgili profesyonel destek almak istiyorum. Sağlıklı bir iletişim ile kisa surede bilgi alabilirsem sevinirim. Çalışma şartlarınız, süreç giibi konularda. Teşekkürler iyi çalışmalar
Oz.huselek@hotmail.com
Sayın Ozii merhaba,
Destek ekibimiz siz ile irtibata gececektir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“BIZ VE KANADA HAKKINDA DUYURULAR” sayfasına dön