Vize Uzatma hakkında?

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
fatihman
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Vize Uzatma hakkında?

Okunmamış mesaj gönderen fatihman »

İyi günler,
Geçen sene öğrenci vizesi ile Toronto'da dil kursu gördüm ve tekrardan gitmeyi planlıyorum. Bu sefer İngilizce kursum bittikten sonra koleje gideceğim.
Fakat dil kursu 6 aydan kısa sürecek. Yinede öğrenci vizesi alabiliyor muyuz? Çünkü turist vizesi ile oradan vize uzatmak zor vs. diyorlar. Kursum
bittiğinde koleje başlamak için arada 1 ay gibi bir süre olacak. Nasıl yapabilirim de orada vizemi uzatabilirim? Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Vize Uzatma hakkında?

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

fatihman yazdı: Aralık 13, 2017, 11:57 pm İyi günler,
Geçen sene öğrenci vizesi ile Toronto'da dil kursu gördüm ve tekrardan gitmeyi planlıyorum. Bu sefer İngilizce kursum bittikten sonra koleje gideceğim.
Fakat dil kursu 6 aydan kısa sürecek. Yinede öğrenci vizesi alabiliyor muyuz? Çünkü turist vizesi ile oradan vize uzatmak zor vs. diyorlar. Kursum
bittiğinde koleje başlamak için arada 1 ay gibi bir süre olacak. Nasıl yapabilirim de orada vizemi uzatabilirim? Teşekkürler.
Sayın Fatihman merhaba,
Başvurunuzu hem dil kursundan hemde kaydınızı olmayı dusundugunuz kolejden LOA alarak, tek başvuru içinde yapmanız gereklidir. Dil okulu + Kolej eğitimi baslangıc - bitiş süreleri arasında düzenleyeceksiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön