Yardımcı olursanızı sevinirim

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
dub4ik
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Yardımcı olursanızı sevinirim

Okunmamış mesaj gönderen dub4ik »

Merhabalar herkese iyi günler diliyorum

son üç yıldır green card başvurularında bulunuyorum Amerika için sonuçlar hep olumsuz sonuçlandı yaşım 35 bekarım batı almanyada doğdum 22 yıldır türkiyede yaşıyorum yabancı dil olarak Rusça ve almanca biliyorum İngilizce teknik olarak bilgiye sahibim yüksek okul mezunuyum bilgisayar programcılığı ve teknikerliği bitirdim son birkaç haftadır kanadaYI araştırıyorum başvursam acaba çıkar mı?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Yardımcı olursanızı sevinirim

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

dub4ik yazdı:Merhabalar herkese iyi günler diliyorum

son üç yıldır green card başvurularında bulunuyorum Amerika için sonuçlar hep olumsuz sonuçlandı yaşım 35 bekarım batı almanyada doğdum 22 yıldır türkiyede yaşıyorum yabancı dil olarak Rusça ve almanca biliyorum İngilizce teknik olarak bilgiye sahibim yüksek okul mezunuyum bilgisayar programcılığı ve teknikerliği bitirdim son birkaç haftadır kanadaYI araştırıyorum başvursam acaba çıkar mı?
Sayın Dub4ik merhaba,
Öncelikle Kanada göçmenlik başvurularında çıkma çekiliş vs diye bir konu söz konusu değildir. Kriterlere uyan her aday göçmen olabilir. Aktardıgınız kısa bilgilerden Ingilizce dil bilginizin yetersiz oldugu goruluyor. Ulkemize göçmenlik başvurusu yapabilmeniz için minimum IELTS 7.0 ve üstü ve yine minimum 1 yıl ve tam zamanlı maaşlı çalışan olmanız gerekmektedir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
dub4ik
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen dub4ik »

merhaba excellans

uluslararası yeterlilik sınavına girmeden hiç bir şekilde başvuruda bulunamaz mıyım? 1 yıl tam zamanlı maaşlı çalışan olmanız lazım demişsiniz dil üzerine bir iş mi? yoksa normal bir iş de mi?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

dub4ik yazdı:merhaba excellans

uluslararası yeterlilik sınavına girmeden hiç bir şekilde başvuruda bulunamaz mıyım? 1 yıl tam zamanlı maaşlı çalışan olmanız lazım demişsiniz dil üzerine bir iş mi? yoksa normal bir iş de mi?
Sayın Dub4ik merhaba,
Dil yeterlilik sınavları mutlak zorunluluktur. Aday kişi yada aile mutlaka bu sınavlara başvuru öncesi girmek ve gerekli notları almakla yükümlüdür. 1 Yıllık minimum çalışma dil üzerine vs gibi değil, normal meslek maaşlı ve tam zamanlı olması gereklidir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön