kanada öğrenci vize başvurusu ile ilgili bir kaç sorum

Kanada vizesi, Kanada'ya gitmek, Kanada'da kalmak, Kanada'da yaşamak vs vs..
baykus
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

kanada öğrenci vize başvurusu ile ilgili bir kaç sorum

Okunmamış mesaj gönderen baykus »

Merhaba, 4 senelik üniversite mezunuyum. Şu anda yüksek lisans öğrencisiyim.İki sene önce kanadaya eğitim için geldim. İngilizcemin yetersizliğinden dolayı koşullu kabul almıştım. Fakat; 4 ay orada kaldıktan sonra, dil eğitimimi yarıda kesip türkiyeye dönüş yaptım. Nedeni ise o dönemde abimin askerde olması ve ailemin 2 çocuğununda uzakta olmasından dolayı üzgün olmalarıydı. Abim askerden çıkıp gelemeyeceğine göre ben türkiyeye dönüş yaptım. 2 senedir aile şirketimizde çalışmaktayım. Pasaportumda kanada vizesi, uk vizesi ve bir çok schengen vizesi mevcut. Finansal açıdan bir problemim yok. Önceki niyet mektubumda belirttiğim gibi şimdide eğitimimi tamamlayıp aile şirketimize fayda sağlamak istiyorum. Askerlik tecil tarihim 2018 mart. 2017 eylül ayında başlayacak ve 2018 haziran ayında bitecek bir programa gitmek için yapacağım bir vize başvurusu askerlik tecil tarihimin okul bitiş tarihinden önce olduğundan dolayı ret olma ihtimali nedir? Ve yukarıda bahsettiğim kanada tecrübemin artı veya eksi bir etkisi olur mu?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: kanada öğrenci vize başvurusu ile ilgili bir kaç sorum

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

baykus yazdı:Merhaba, 4 senelik üniversite mezunuyum. Şu anda yüksek lisans öğrencisiyim.İki sene önce kanadaya eğitim için geldim. İngilizcemin yetersizliğinden dolayı koşullu kabul almıştım. Fakat; 4 ay orada kaldıktan sonra, dil eğitimimi yarıda kesip türkiyeye dönüş yaptım. Nedeni ise o dönemde abimin askerde olması ve ailemin 2 çocuğununda uzakta olmasından dolayı üzgün olmalarıydı. Abim askerden çıkıp gelemeyeceğine göre ben türkiyeye dönüş yaptım. 2 senedir aile şirketimizde çalışmaktayım. Pasaportumda kanada vizesi, uk vizesi ve bir çok schengen vizesi mevcut. Finansal açıdan bir problemim yok. Önceki niyet mektubumda belirttiğim gibi şimdide eğitimimi tamamlayıp aile şirketimize fayda sağlamak istiyorum. Askerlik tecil tarihim 2018 mart. 2017 eylül ayında başlayacak ve 2018 haziran ayında bitecek bir programa gitmek için yapacağım bir vize başvurusu askerlik tecil tarihimin okul bitiş tarihinden önce olduğundan dolayı ret olma ihtimali nedir? Ve yukarıda bahsettiğim kanada tecrübemin artı veya eksi bir etkisi olur mu?
Sayın Baykus merhaba,
Askerlik durumunuz başvurunuzu etkilemez, ayrıca tabiki daha evvelki gidiş - gelişiniz olumlu katkı saglayacaktır. Fakat mektubunuzda geri dönüşünüzü okulu yarıda bıraktım vs detay vermeden, dil eğitimi için gittiğinizi ve ailesel nedenlerle geri döndügünüzü belirtin yeterli.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA VİZESİ, KANADA'YA GEÇİŞ, KANADA'DA KALMA HAKKINDA SORULAR ve CEVAPLAR” sayfasına dön